в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємо

в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємо

2024-06-30 00:53:18

в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємо

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] Представництво ЄС в Україні організовує престур в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємопро підтримку Європейським Союзом громадянського суспільства та незалежних медіа України в час війни

 27.06.2024  

Київ, 27 червня 2024

Представництво ЄС в Україні організовує престур в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємопро підтримку Європейським Союзом громадянського суспільства та незалежних медіа України в час війни

 Read more  

Шановні журналісти!

Представництво ЄС в Україні запрошує вас 5 липня 2024 року взяти участь у престурі, організованому в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії #РазомДіємо про підтримку Європейським Союзом громадянського суспільства та незалежних медіа України в час війни.

Учасники престуру відвідають населені пункти Київщини та ознайомляться з досвідом і досягненнями організацій громадянського суспільства (ОГС) у місцевих громадах, де впроваджуються фінансовані ЄС проєкти. Також поспілкуються з бенефіціарами та дізнаються про можливості, які ОГС пропонують українцям через цільові ініціативи ЄС та стратегічних партнерів.

В с. Катюжанка відбудеться зустріч у Молодіжному хабі «Твій шлях», який став осередком освітніх заходів та психологічної підтримки для місцевих дітей і молоді, центром генерації ідей молодіжних стартапів Димерської громади. 

В м. Ірпінь заплановано візит до простору громадської організації «Сміливий Ірпінь», що об'єднує активних громадян та волонтерів місцевої громади і сприяє їхньому залученню до відбудови та моніторингу процесу ухвалення рішень на місцевому рівні. Учасники престуру відвідають місця, де за підтримки ЄС ГО «Сміливий Ірпінь» здійснює перевірку доступності відбудованих об'єктів соціальної інфраструктури. Також вони оглянуть житловий будинок ОСББ «Доброрад», що зазнав руйнувань у перші місяці повномасштабного російського вторгнення. ОСББ залучило допомогу на відновлення будівлі від кількох джерел та донорів, при цьому вагому частку надав ЄС – через Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд енергоефективності.

Також в Ірпені відбудеться експертна дискусія з підтримки громадянського суспільства та медіа України з боку ЄС задля зміцнення місцевих громад, посилення їхньої спроможності, забезпечення сталості проєктів та поширення кращого досвіду серед інших об’єднаних громад у контексті євроінтеграції.

Від початку широкомасштабної російської війни ЄС збільшив утричі допомогу ОГС України, щоб забезпечити їхню стійкість та ефективну діяльність в умовах складних викликів, спричинених війною. В цьому сенсі досвід Київщини є цікавим і показовим, адже, за даними моніторингу, на сьогодні в області впроваджується понад 330 субгрантових проєктів.

 

 

Що?

 

 

Престур у межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку Євросоюзом громадянського суспільства та незалежних медіа України «Разом діємо. Разом ми – Європа»

Де?

Київська обл.: с. Катюжанка та м. Ірпінь

Коли?

05 липня 2024 року 

Збір з 08:00 до 08:30 біля станції метро «Житомирська», біля салону Infinity 

Учасники: 

 

Посадовці Представництва Європейського Союзу в Україні, представники організацій-партнерів ЄС, активісти місцевих організацій громадянського суспільства та медіа

Детальна програма заходу додається.

#РазомДіємо

#РазомМиЄвропа

Акредитація для ЗМІ відкрита до 17:00 04 липня червня 2024 року: Тетяна Вороніна, tvoronina9@gmail.com або за телефоном +38 067 501 11 83.

Додаткова інформація про підтримку громадянського суспільства та незалежних медіа з боку ЄС: eu4ukraine.eu

Щоб дізнатися більше про заходи в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа», слідкуйте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter/X.

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар