22 червня #РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриє низку регіональних публічних заходів

22 червня #РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриє низку регіональних публічних заходів

2024-06-19 23:58:41

22 червня #РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриє низку регіональних публічних заходів

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] 22 червня #РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриє низку регіональних публічних заходів в межах Всеукраїнської комунікаційної кампаніїпро підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

18.06.2024 

22 червня #РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриє низку регіональних публічних заходів в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

 Read more  

Шановні колеги,

запрошуємо на #РазомДіємо Фест – Хмельницький, який відбудеться 22 червня 2024 року в Парку культури та відпочи́нку ім. Михайла Чекмана (вулиця Паркова, 1, біля центрального фонтану). Початок об 11.00. #РазомДіємо Фест – Хмельницький організований Представництвом Європейського Союзу в Україні в партнерстві з ГО «Клуб рибалок України» в межах комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа».

В церемонії відкриття  #РазомДіємо Фест - Хмельницький візьмуть участь представники Представництва Європейського Союзу в Україні, місцевої влади, активісти організацій громадянського суспільства та медіа Хмельничини.

На локації працюватиме інформаційний намет Представництва ЄС в Україні та Алея громадських організацій «Згуртованість», буде облаштовано декілька тематичних інтерактивних зон й фотозона, відбудуться публічні дискусії про роль громадянського суспільства та медіа в реформуванні України та євроінтеграції, презентації та інші заходи. Охочі зможуть долучитися до призового квесту «Разом. Європа та Україна», для дітей відкриють ігровий майданчик.

Гості #РазомДіємо Фест ознайомляться з виставкою #РазомДіємо. «ПІДТРИМКА», що інформує про організації громадянського суспільства, які отримали підтримку від Європейського Союзу з перших днів повномасштабної війни. Виставка відкрилась у Хмельницькому 10 червня й працюватиме до 23 червня.

#РазомДіємо Фест – Хмельницький відкриває низку регіональних подій в межах комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа», що впроваджується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Її мета – інформувати українців про  безпрецедентну і непохитну підтримку, яку ЄС надає Україні, зокрема організаціям громадянського суспільства та незалежним медіа від перших днів повномасштабної війни. Завдяки цій допомозі ОГС та медіа отримали можливість захищати права людини, дбати про інтереси соціально вразливих груп, посилювати громадський контроль та підзвітність органів державної влади й сприяти впровадженню реформ. Перший ключовий публічний захід кампанії  #РазомДіємо Фест відбувся 25 травня в Києві й зібрав понад 3000 відвідувачів.

     Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

 

#РазомДіємо Фест - Хмельницький в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії  про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

Де?

Хмельницький, Парк культури та відпочи́нку ім. Михайла Чекмана (вулиця Паркова, 1, біля центрального фонтану).

Коли?

22 червня 2024 року (субота), 11.00-15.00

Реєстрація – з 10.30, урочисте відкриття – о 11.00

Учасники:

представники Представництва Європейського Союзу в Україні, місцевої влади, активісти організацій громадянського суспільства та медіа Хмельниччини.

#РазомДіємо

#РазомМиЄвропа

Акредитація для ЗМІ відкрита до 17:00 21 червня 2024 року: Тетяна Вороніна, tvoronina9@gmail.com або за телефоном +38 067 501 11 83.

Додаткова інформація про підтримку громадянського суспільства та незалежних медіа з боку ЄС: eu4ukraine.eu.

Щоб дізнатися більше про заходи в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа», слідкуйте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter/X.

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар