Європейський Союз виділив 2,5 мільйона євро Дитячому фонду

Європейський Союз виділив 2,5 мільйона євро Дитячому фонду

2024-05-22 17:42:16

Європейський Союз виділив 2,5 мільйона євро Дитячому фонду

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] Європейський Союз виділяє 2,5 млн євро для підтримки зусиль ЮНІСЕФ, спрямованих на покращення освіти та охорони здоровʼя для українських дітей

Київ, 22 травня 2024 року

Європейський Союз виділяє 2,5 млн євро для підтримки зусиль ЮНІСЕФ, спрямованих на покращення освіти та охорони здоровʼя для українських дітей


 Read more  

Європейський Союз виділив 2,5 мільйона євро Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ). Ці кошти будуть спрямовані на нарощування зусиль, спрямованих на покращення доступу до освіти та подолання прогалин у навчанні, а також на підтримку імунізації дітей на сході та півдні України.

«ЮНІСЕФ щиро вдячний Європейському союзу за рішучу підтримку та солідарність у забезпеченні доступу до освіти та медичних послуг для українських дітей, — сказав Мунір Мамедзаде, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. — Завдяки спільним зусиллям ЮНІСЕФ продовжує працювати над тим, щоб кожна дитина мала можливість гармонійно зростати попри виклики, які створює війна»

Завдяки фінансуванню ЄС ЮНІСЕФ зможе і надалі ремонтувати та відновлювати укриття в закладах освіти, щоб забезпечити сприятливі умови для навчання школярів і дошкільнят, а також запроваджувати надолужувальні заняття для дітей, які ризикують мати освітні втрати. Крім того, ініціативи в освітній сфері допоможуть розширити можливості вчителів і вихователів, щоб вони якомога ефективніше проводили заняття та допомагали дітям компенсувати втрати у навчанні, а також забезпечувати освітні потреби дітей із вразливих категорій. 

Крім того, кошти від ЄС будуть спрямовані на покращення доступу дорослих та дітей до планової вакцинації у східних регіонах країни. Так, буде закуплене обладнання для холодового ланцюга. Також планується модернізація складських потужностей для оптимізації планової імунізації серед дорослих та дітей. 

«Війна в Україні значно обмежила доступ до освіти та медичних послуг для багатьох українських дітей, — заявила Клаудія Амарал, голова Представництва Європейського Союзу з гуманітарної допомоги в Україні. — Європейський Союз рішуче налаштований на надання негайної допомоги дітям в Україні, оскільки вони є однією з найбільш вразливих категорій населення. Ми працюємо пліч-о-пліч з гуманітарними організаціями, як-от ЮНІСЕФ, щоб діти мали змогу реалізувати свій потенціал навіть у складних обставинах». 

З початку повномасштабної війни в Україні у лютому 2022 року ЄС виділив понад 53 мільйони євро на підтримку ЮНІСЕФ в Україні через департамент Європейської Комісії з питань цивільного захисту та операцій з гуманітарної допомоги. Ця підтримка спрямована на заходи з негайного реагування та відновлення на ранніх стадіях для надання дітям доступу до охорони здоров'я, харчування, освіти, захисту, грошової допомоги та послуг WASH. Фінансування ЄС допомогло охопити підтримкою ЮНІСЕФ майже 2 мільйони українців.

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України 

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар