Гомін Галичини
28 травня за підтримки ЄС відбудеться захід

28 травня за підтримки ЄС відбудеться захід

2024-05-21 18:47:56

28 травня за підтримки ЄС відбудеться захід

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] 28 травня за підтримки ЄС відбудеться захід «Як витрачають кошти на відбудову? Аналіз закупівель» (онлайн)

21.05.2024 

Запрошуємо Вас взяти участь у заході «Як витрачають кошти на відбудову? Аналіз закупівель», що проводиться у межах проєкту «Контроль витрат на відновлення України» за підтримки Європейського Союзу. 

Вже рік експерти проєкту «Контроль витрат на відновлення України» щомісяця перевіряють витрати на відбудову та закупівлі з цієї сфери. За цей час вдалося виявили низку викликів, які заважають проводити незалежну оцінку даних.  

На заході ми детально обговоримо, з якими перешкодами стикаються громадські організації при моніторингу закупівель відбудови, презентуємо аналітичну записку про те, як працює система закупівель України у сфері відновлення і надамо рекомендації щодо її покращення.  

Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom 28 травня о 17:00 (за київським часом).  

Програма: 

17:00 — 17:05 Вступне слово, Хенрік Вітфельт, керівник відділу державного фінансування, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні, та Марія Репко, заступниця виконавчого директора Центру економічної стратегії; 

17:05 — 17:15 Презентації аналітичного брифу про систему закупівель України, Володимир Ланда, старший  економіст Центру економічної стратегії;  

17:15 — 17:30 Презентація моніторингу закупівель від учасників грантової програми «Моніторинг відбудови»,  ГО «Антикорупційний центр Коропщини» та ГО «Центр сприяння інформаційним технологіям імені Стіва Джобса»; 

17:30 — 18:30 Дискусія та Q&A.

Запрошені учасники: 

  • Валерія Іванова, заступниця голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України; 

  • Валерій Шергін, директор Департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністра економіки України; 

  • Дмитро Шевчук, заступник голови Державної аудиторської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. 

Модераторка: Олександра Бетлій, провідна експертка Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.  

Захід проводиться українською з паралельним перекладом на англійську. 

Реліз підготовлено в межах проєкту “Контроль витрат на відновлення України”, що фінансується Європейським Союзом. З попередніми випусками можна ознайомитися за посиланням. Проєкт є спільною роботою Центру економічної стратегії, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу». Всі учасники проєкту є членами коаліції RISE. 

 

28 травня за підтримки ЄС відбудеться захід «Як витрачають кошти на відбудову? Аналіз закупівель» (онлайн)

 Read more  

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар