Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотикам.Деколонізація Росії.

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотикам.Деколонізація Росії.

2024-06-25 22:32:27

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотикам.Деколонізація Росії.

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотикам.Деколонізація Росії.Зелена економіка: майбутнє України в ЄС

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі
на 26 червня 2024 року


10:00,  Відновлення у громадах: виклики та можливості для співпраці влади, бізнесу та громадянського суспільства
⦁ Катерина Шуварська, виконавча директорка Центру економічного зростання LRHub, координаторка проєкту "Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами"
⦁ Андрій Залівський, міський голова Червонограда (пілотної громади, в якій проводилось дослідження)
⦁ Мирослава Савісько, керівниця Центру соціологічних досліджень, вивчення децентралізації та регіонального розвитку Київської школи економіки, яка координувала роботу фахівців Альянсу над методологією дослідження.
⦁ Анатолій Мельничук, керівник Експертно-консультативного центру розвитку громад та територій Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Детальніше

11:00,  Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками: Пресконференція “Support. Don’t Punish 2024” у Києві
⦁ Яніна Стемківськак, БО "Східний ресурсний центр всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю "Меридіан".
⦁ Ігор Козак, БО "Благодійний Фонд "Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)".
⦁ Юлія Коган, БО "Південний ресурсний центр всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю"
⦁ Олексій Квітковський, ГО "Ресурсний Центр "Всеукраїнського Об'єднання Людей з Наркозалежністю "ВОЛНА-ДОНБАС"
⦁ Жанета Матвейко, ГО "ВОЛНА ЗАХІД"
Детальніше

13:30,  Деколонізація Росії. Презентація результатів моніторингу регіональних процесів у РФ за перше півріччя 2024 року.
⦁ Юрій Сиротюк, директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», молодший сержант 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.
⦁ Юрій Олійник, керівник дослідницьких програм НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень», кандидат політичних наук.
⦁ Михайло Кублій, експерт НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень», викладач НаУКМА, кандидат історичних наук.
Детальніше

15:30,  Чому Україну не пустять в ЄС без екологічної складової в стратегії відновлення?
⦁ Юлія Овчинникова, народний депутат України, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування (онлайн);
⦁ Тамара Малькова, координатор Робочої групи 5 "Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату" Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, директор Інформаційного центру "Зелене досьє";
⦁ Олена Кравченко, виконавчий директор Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" (онлайн);
⦁ Ганна Голубовська-Онісімова, експертка з екологічної політики (онлайн).
⦁ Олена Криворучкіна, народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
⦁ Модератор: Руслан Гаврилюк, Національний координатор Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, голова Національного екологічного центру України.
Детальніше

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому


Пресцентр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар