30 червня #РазомДіємо Фест-Рівне

30 червня #РазомДіємо Фест-Рівне

2024-06-26 00:08:58

30 червня #РазомДіємо Фест-Рівне

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] 30 червня #РазомДіємо Фест-Рівне продовжить низку регіональних заходів в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

25.06.2024

30 червня #РазомДіємо Фест-Рівне продовжить низку регіональних заходів в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

 Read more  

Шановні колеги, 

Вітаємо вас й запрошуємо на #РазомДіємо Фест Рівне,  який відбудеться 30 червня 2024 року в парку ім. Тараса Шевченка (вул. Соборна, 3Д).

Початок о 13.00.

#РазомДіємо Фест – Рівне організований Представництвом Європейського Союзу в Україні в партнерстві з БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в межах комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа». 

В церемонії відкриття  #РазомДіємо Фест - Рівне візьмуть участь посадовці Представництва Європейського Союзу в Україні, місцевої влади, активісти організацій громадянського суспільства та медіа Рівненщини.

На локації працюватиме інформаційний намет Представництва ЄС в Україні та Алея громадських організацій «Згуртованість», буде облаштовано декілька тематичних інтерактивних зон й фотозона, відбудуться публічні дискусії про роль громадянського суспільства та медіа в реформуванні України та євроінтеграції, презентації та інші заходи. Охочі зможуть долучитися до призового квесту «Єдність: Україна та ЄС», для дітей відкриють ігровий майданчик.

Гості #РазомДіємо Фест ознайомляться з виставкою #РазомДіємо. «ПІДТРИМКА», що інформує про організації громадянського суспільства, які отримали підтримку від Європейського Союзу з перших днів повномасштабної війни. Виставка відкрилась у Рівному 24 червня й триватиме до 07 липня.  

#РазомДіємо Фест – Рівне відкриває низку регіональних подій в межах комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа», що впроваджується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Її мета – інформувати українців про  безпрецедентну і непохитну підтримку, яку ЄС надає Україні, зокрема організаціям громадянського суспільства та незалежним медіа від перших днів повномасштабної війни. Завдяки цій допомозі ОГС та медіа отримали можливість захищати права людини, дбати про інтереси соціально вразливих груп, посилювати громадський контроль та підзвітність органів державної влади й сприяти впровадженню реформ. Перший ключовий публічний захід кампанії  #РазомДіємо Фест 25 травня в Києві зібрав понад 3000 відвідувачів, а перший регіональний захід #РазомДіємо Фест-Хмельницький відбувся 22 червня.

     Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

#РазомДіємо Фест Рівне в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії  про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

Де?

Рівне, Парк ім. Тараса Шевченка (вул. Соборна, 3Д)

Коли?

30 червня 2024 року (неділя), 13.00-17.00

Реєстрація – з 12.30, урочисте відкриття – о 13.00 

Учасники: 

посадовці Представництва Європейського Союзу в Україні, місцевої влади, активісти організацій громадянського суспільства та медіа Рівненщини.

#РазомДіємо

#РазомМиЄвропа

Акредитація для ЗМІ відкрита до 17:00 29 червня 2024 року: Тетяна Вороніна, tvoronina9@gmail.com 

або за телефоном +38 067 501 11 83.

Додаткова інформація про підтримку громадянського суспільства та незалежних медіа з боку ЄС: eu4ukraine.eu

Щоб дізнатися більше про заходи в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми - Європа», слідкуйте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter/X.

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної  комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар