14-й пакет санкцій проти Росії за загарбницьку війну проти України

14-й пакет санкцій проти Росії за загарбницьку війну проти України

2024-06-26 00:24:11

14-й пакет санкцій проти Росії за загарбницьку війну проти України

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] 14-й пакет санкцій проти Росії за загарбницьку війну проти України — ЄС включив до переліку ще 69 фізичних і 47 юридичних осіб

25.06.2024 

14-й пакет санкцій проти Росії за загарбницьку війну проти України — ЄС включив до переліку ще 69 фізичних і 47 юридичних осіб

У зв'язку з продовженням загарбницької війни Росії проти України Рада ЄС додатково запровадила обмежувальні заходи проти 69 фізичних та 47 юридичних осіб.

 Read more  

У зв’язку з продовженням загарбницької війни Росії проти України Рада ЄС додатково запровадила обмежувальні заходи проти 69 фізичних та 47 юридичних осіб.

У межах ухваленого учора всебічного чотирнадцятого пакету санкцій Рада вирішила запровадити обмежувальні заходи щодо ще 69 фізичних та 47 юридичних осіб, відповідальних за дії, що підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України або загрожують їм.

Узгоджені учора нові переліки спрямовані проти низки бізнесменів, пропагандистів й громадських діячів, членів армії та судових органів, осіб, відповідальних за депортацію українських дітей, а також співробітників Федеральної служби безпеки Російської Федерації (ФСБ), причетних до релігійного переслідування в незаконно анексованому Криму, а також уряду РФ.

Серед включених компаній є такі, що активно беруть участь в ухиленні від санкцій ЄС через фінансові операції та постачання заборонених товарів, які походять із Євросоюзу. Також включено компанію, яка керує портом Восточний, що використовувався для доставки зброї та боєприпасів із КНДР до Росії.

У список також входять кілька російських військових й оборонно-промислових компаній, а також  компанії, що постачають життєво важливі технології подвійного призначення, які використовуються на полі бою, і компанії, що перевозять зброю та військовий персонал до зони бойових дій.

Крім того, ЄС позначив вантажну авіакомпанію «Волга-Днєпр» та її дочірні компанії за їхню роль у наданні послуг військово-промисловому комплексу Росії, а також його акціонерам.

«Совкомфлот» ― найбільша російська судноплавна компанія, що спеціалізується на транспортуванні зрідженого газу, сирої нафти та нафтопродуктів, ― також включена в список разом із її генеральним директором та іншими провідними компаніями, що працюють в енергетичному секторі.

Євросоюз запровадив санкції проти Міжнародного дитячого центру «Артек», який організовує табори для дітей з України, в тому числі на незаконно окупованих територіях. Також обмежувальні заходи торкнулися Фонду Кадирова, який проводить програми перевиховування українських дітей та підлітків, і Білоруського республіканського союзу молоді, який активно депортує українських дітей із незаконно окупованих територій. Їхні деякі відомі представники також потрапили до чорного списку.

Загалом, обмежувальні заходи ЄС щодо дій, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України або загрожують їм, наразі застосовуються до понад 2200 фізичних та юридичних осіб. Ті, хто потрапив сьогодні до переліку, підлягають замороженню активів, а громадянам і компаніям Євросоюзу заборонено надавати їм кошти. На фізичних осіб додатково поширюється заборона на пересування, що не дозволяє їм в'їжджати на територію ЄС або проїжджати через неї транзитом.

Відповідні правові акти, включно з іменами фізичних та юридичних осіб, що були додані до списків, були опубліковані в Офіційному віснику Європейського Союзу.

Контекст

У своїх висновках від 17 і 18 квітня 2024 року Європейська Рада підтвердила свою повну непохитну підтримку України, її народу та незалежності, суверенітету та територіальної цілісності в межах її міжнародно визнаних кордонів. У своїх попередніх висновках Європейська Рада також закликала до здійснення подальших кроків задля послаблення здатності Росії надалі вести загарбницьку війну, зокрема через посилення санкцій та повне й ефективне впровадження чинних санкцій.

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної  комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар