«Служу народу України!» лунало з уст військових після отримання ордерів

«Служу народу України!» лунало з уст військових після отримання ордерів

2015-12-05 18:31:02

«Служу народу України!» лунало з уст військових після отримання ордерів

Неймовірно позитивний подарунок в переддень дня Збройних Сил України отримали дрогобицькі артилеристи – офіцери-військовослужбовці з ВЧ А 1108. Так за кошти Міністерства оборони України було закуплено 15 квартир для воїнів. Тож сьогодні , 4 грудня, ордери на службове житло отримали 14 учасників АТО та один ветеран ЗСУ. Квартири військовим придбано у м.Стебник.
Чин освячення будинку, житла здійснювали о.Ігор Цмоканич та о.Володимир Лужецький.
У вітальних словах представники МО, священики, представники влади бажали військовим побільше таких приємних моментів.
Як наголосив в коментарі «Медіа Дрогобиччині» командир військової частини, полковник Григорій Дем’янчик, це лише початок. Станом на сьогодні на квартирному обліку перебувало 104 військовослужбовці. Закрито потребу в 15 квартирах. «Ми маємо розуміти, що щоб військовий надійно виконував свій обов’язок – він має бути впевнений, що його сім’я захищена, що має дах над головою» 
«Служу народу України!» лунало з уст військових після отримання ордерів. Щасливі обличчя військових, їх дружин, дітей… Одна дівчинка-донечка принесла зі собою кота – із жовто-блакитною стрічкою.. Втім, спочатку у квартиру увійшов священик, а вже потому – котик, який з цікавістю оглядав нове житло.
Хай вам там буде затишно і добре ведеться!
Марія Кульчицька

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар