Напередодні Дня жалоби…

Напередодні Дня жалоби…

2024-04-26 02:26:12

Напередодні Дня жалоби…

Напередодні Дня жалоби…

Напередодні Дня жалоби катастрофи на Чорнобильській АЕС, учні 8-10 класів школи №3 міста Трускавця, директором якої є Ігор Лецюк, у супроводі Євгена Салань, викладача предмету «Захист України», і Оксани Баняс, педагога-організатора, відвідали ІІ Спеціальний Центр Швидкого Реагування Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій.

В екскурсії взяли участь вихованці ЛОЦЕНТУМ, де директором є Михайло Казимир, а керівником гуртка по захисту довкілля і здоров’я – Володимир Саратовський.

Унікальним є той факт, що у 1986 році, у тому самому місці, в той час у В/Ч 33481 проходив службу на посаді начальника хімічної служби полка Володимир Вікторович Саратовський і готував хіміків дозиметристів на горящий 4 енергоблок ЧАЕС, а також особисто градуював дозиметричні прилади, які потім йшли на вимірювання радіації в місце аварії на ЧАЕС, а потім і сам, 17 червня 1986 року, одержав відрядження № 896 від штабу Цивільної Оборони України для виконання спецзавдання по ліквідації аварії на ЧАЕС.

Під час екскурсії розповідали про свою роботу рятівники: Іван Бамболя – начальник групи піротехнічних робіт, старший лейтенант; Ростислав Пелехач – психолог; Ірина Дубик – начальник групи взаємодії та комунікації з ЗМІ та громадськістю, молодший лейтенант; Роман Кузів – інструктор навчального пункту, лейтенант; Роман Мовчан - командир ДСНС №2 у Дрогобичі.

Ініціатива провести цей захід належить представникам ЛОЦЕНТУМ -  Михайлові Казимиру і  Володимирові Саратовському.

Підтримав ініціативу і організував захід - Ігор Лецюк.

Безпосередню участь у заході прийняла Ганна Баневська - головний редактор газети "Гомін Галичини".

Редакція газети «Гомін Галичини» висловлює щиру вдячність за запрошення Володимиру Саратовському і всім, хто взяв участь у підготовці і проведенні цього надзвичайно корисного і пізнавального заходу.

більше фото натисни тут:

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар