Він «кіборг», йому 24, і його батька - вбили

Він «кіборг», йому 24, і його батька - вбили

2015-09-13 19:51:15

Він «кіборг», йому 24, і його батька - вбили

Він «кіборг», йому 24, і його батька вбили. Ні, не так, як на війні. Вбили цинічно – побивши, нанісши важкі тілесні травми, які спричинили летальний наслідок.

Сталось це на мирній Дрогобиччині.

Біда трапилась ще в переддень Дня Незалежності, 23 серпня, у рідному селищі Підбуж. Один чоловік загубив телефон, інший знайшов, поніс віддавати. Той, хто загубив, подумав що апарат у нього вкрали, і взявся гамселити того, хто приніс. За останнього заступився батько кіборга, за що теж незаслужено був важко побитий.

«Мого батька у нас в селищі знав кожен, і знав, що він й мухи не образить, - розповідає кіборг, боєць 79 бригади Микола Шніцер. – Після нанесених йому травм він потрапив у лікарню, там й помер. Поховав тата, якому було лише 56, цими вихідними»

Хто кривдник – він знає. Це односельчанин Зиновій Г. «Після похорону ми почали цікавитись як просувається справа. Як з’ясувалось, зловмиснику інкримінують лише 119 статтю – ненавмисне вбивство, вбивство з необережності. Нам відомо, що тепер «заднім числом» робляться довідки про його начебто неналежне психічне здоров’я. Крім того, в нього є неповнолітня дитина. Все виглядає на те, що справу хочуть довести до того, щоб вбивця отримав покарання умовно», - каже Микола.

Бієць, який пройшов Донецький аеропорт, не вірить що розслідування буде проведено належно, і що зловмисник отримає належне покарання, сяде за грати. Не вірять в це і його побратими. «Маємо на це підстави, - кажуть. – Але досить «бєспрєдєлу». Не все вирішують гроші. Щодо грошей… Цікаво, а звідки у деяких місцевих міліціонерів машини за 100 тисяч доларів? З зарплати? За службу народу України?»

Сьогодні, 11 вересня, Микола з побратимами з 79-ї, 80-ї бригад та ін. їздили у Львів в обласне управління міліції. Вимагали, щоб до справи , яку ведуть місцеві слідчі, був прикріплений  не місцевий, незаангажований куратор. Таке запевнення в обласному управлінні, начебто, отримали. Тепер спостерігатимуть.

«Ми пережили багато. Майдан, війна… У хлопців загострене відчуття справедливості, і це зрозуміло. І коли вони бачать беззаконня – стримувати їх дедалі важче. Сподіваюсь, в працівників органів правопорядку залишився бодай найменший інстинкт самозбереження, і вони нарешті почнуть працювати за законом. По-іншому почнуться самосуди, і цього процесу ні вконтролювати, ні стримати, ні зупинити не зможе ніхто. Ні я, ні ніхто…», - прокоментував ситуацію бієць батальйону Кульчицького Тарас Кучма, який в числі інших вояків їздив у Львів в управління міліції вимагати належного розслідування у справі та належного покарання винним.

Поінформований про все й особисто начальник обласного управління Дмитро Загарія. Хлопці сподіваються, що цей та інші факти змусять місцевих правоохоронців належно розслідувати справу і довести її до логічного, справедливого кінця.

М.К.

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар