Гомін Галичини
У Дрогобицькій громаді презентували інформаційний довідник

У Дрогобицькій громаді презентували інформаційний довідник

2024-04-26 00:55:39

 У Дрогобицькій громаді презентували інформаційний довідник

  У Дрогобицькій громаді презентували інформаційний довідник «ПоРадник безпеки» для покращення рівня обізнаності мешканців щодо різних  видів безпеки.

25 квітня 2024 року в приміщенні ДДТЗДІ “Надія” відбулася  презентація  інформаційного довідника «ПоРадник безпеки»  для  мешканців  Дрогобицької міської територіальної громади, що містить аналіз поширених безпекових викликів у громаді та алгоритми їх вирішення.

 

«ПоРадник безпеки» — результат тривалої роботи команди громадської організації «Асоціація громадських радників України» щодо вивчення стану безпеки та поширених загроз, властивих Дрогобицькій громаді. Довідник створено на  основі  результатів  опитування  мешканців громади щодо їхнього відчуття безпеки й містить основні поради й алгоритми, які допоможуть попередити та відреагувати на безпекові загрози.

Під час заходу організатори презентували  напрацювання  в  межах проєкту «ПоРадник безпеки», розказали про результати проведеного опитування, фокус-груп та аналізу вiдповiдей від мешканців громади, за результатами чого громадськi радники спiльно  з  експертами сформували перелiк безпекових тем.

До презентації долучилися представники Дрогобицької міської ради, фахівці Головного управління ДСНС у Львівській області, Головного управління національної поліції у Львівській області, активні мешканці громади, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

У «Пораднику безпеки» проаналізовано декілька небезпечних ситуацій, що окрім іншого, властиві Дрогобицькій громаді, та запропоновано алгоритми дій, аби зменшити вплив шкоди: розбір проблеми дитячого/підліткового алкоголізму та алгоритми знищення алко-точок (неконтрольованих місць продажу алкоголю); комунікаційні проблеми з внутрішньо переміщеними особами у приймаючих громадах;  незайнятість дітей та молоді громади, і як наслідок проблеми з поведінкою та комунікацією з ними; безпекові ролі в громаді.

Відтепер Порадник безпеки для мешканців Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району Львівської області у відкритому доступі і в електронному вигляді. Така форма доступу дає можливість знайти потрібні безпекові поради більшому колу громадян.

Проект «ПоРадник безпеки» реалізується ГО «Асоціація громадських радників України» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

«Тільки спільна довіра, спільне відчуття безпеки в усіх мешканців громади здатні творити благополуччя, сталість та економічний розвиток в селі, в маленькому містечку, в обласному центрі і, зрештою, у всій країні. Безпека – це не щось, що виникає за замовчуванням. Це – спільна праця і спільна відповідальність» - наголосила під час презентації Анна Грузінська, громадська радниця, мешканка Дрогобицької громади.

Розробники проекту переконані, що реалізація цього проекту може стати ефективним безпековим діалоговим майданчиком для спільного вирішення багатьох безпекових ситуацій та потреб мешканців громади.

Спікер презентації: Ганна Грузінська, +380 96 144 44 91

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар