В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

2014-10-20 15:43:35

В Дрогобичі відбувся кінофестиваль короткометражного кіно

19 жовтня, в Дрогобичі вперше відбувся кінофестиваль короткометражного кіно, в якому презентували свої роботи молоді режисери творчого об'єднання "Вавилон 13".

http://youtu.be/b8xuxipq6bw

Сталося!.. завдяки Дрогобицьким пластунам та клубу "Котермак" до Дрогобича завітав кінофестиваль "Кінотуризм" із сучасним українським кіно студентів Київського університету Карпенка-Карого. Здається ми вже забули можливість спільного емоційного перегляду фільмів. Серед іншого ми змогли побачити історію життя шевченкової Катерини чи можливі проблеми самого Шевченка, будучи серед нас, знову пережити Майдан чи послухати вірші сучасного воїна-лицаря на передовій.
Отець Ігор Цмоканич пожурив організаторів, що було замало реклами, що такі фільми мають подивитися якнайбільше дрогобичан,.. науковець Ярослав Радевич-Винницький висловив підтримку молодим режисерам, щоб долали перешкоди, що стоять на шляху до українського глядача,.. педагог Галина Жубіль запропонувала провести шкільні кінофестивалі, щоб учні могли бачити справжнє кіно...
Мистецька енергія фільмів була перетворена в листи до воїнів АТО, виготовлені сувеніри та кошти, в сумі 330 грн, що були зібрані глядачами, все це буде прередано для координаторів Дрогобич sos для швидкого потрапляння їх до адресатів, воїнів-дрогобичан.

http://youtu.be/b8xuxipq6bw

джерело: Facebook


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар