По Дрогобицькому 121 виборчому округу до Верховної Ради України балотується 12 кандидатів у депутати

По Дрогобицькому 121 виборчому округу до Верховної Ради України балотується 12 кандидатів у депутати

2014-10-19 18:54:23

Громадська оцінка програм кандидатів

По Дрогобицькому 121 виборчому округу до Верховної Ради України балотується 12 кандидатів у депутати. Програма кожного з них розміщена на сайті ЦВК, проте мало хто з виборців вдумливо вчитується у те, що ж обіцяють кандидати. Можливо тому, що зневірилися у виборах без вибору, можливо тому, що не вірять у добрі наміри кандидатів дійсно втілити свої програмні декларації в життя.

З метою привернути увагу громадськості до передвиборчих програмних обіцянок кандидатів у депутати 17 жовтня у Дрогобичі відбулося засідання круглого столу за участі громадських діячів, журналістів і просто небайдужих людей. Присутні мали змогу оцінити програмні цілі кандидатів та порівняти їх. Кожному з присутніх були роздані дві таблиці – на першій вказані пункти із передвиборчих програм, які стосуються реалізації стратегічних цілей Української держави, а на другій – ті пункти, які стосуються реалізації ключових інфраструктурних задач в окрузі. Варто зазначити, що присутні оцінювали програми кандидатів, не знаючи котра чия програма.

У своєму вступному слові ініціатор круглого столу, експерт з питань економічного розвитку Володимир Кондзьолка розповів присутнім про заслуховування окремих кандидатів на засіданні ГО «Дрогобицький Майдан». Згодом присутні заповнили таблиці та мали можливість висловити свої власні думки з приводу програм кандидатів і виборчого процесу на Дрогобиччині. Участь в дискусії взяли представники Дрогобича, Трускавця, Борислава. Своїми думками поділилися журналісти Іван Швед та Володимир Ключак, голова Координаційної ради Дрогобиччини, депутат Дрогобицької міської ради Михайло Ваврин, учасник Майдану та воїн АТО Андрій Поясник та інші.

Автор цих рядків відзначив значно чистішу у порівнянні з 2012 роком виборчу кампанію, хоча і висловив побоювання, що в останній тиждень агітаційної кампанії можуть бути застосовані якісь провокації. З цим погодилися фактично всі присутні. Володимир Кондзьолка звернув увагу на той факт, що на окрузі балотується представник такої політичної сили як КПУ, а також розповів, що представники Дрогобиччини є в партійних списках різних політичних сил, а навіть йдуть по мажоритарних округах на Луганщині та в Одесі.

На закінчення зустрічі було підбито підсумки аналізу передвиборчих програм кандидатів. Щодо реалізації стратегічних цілей Української держави, то найбільшу кількість пунктів із 96 можливих набрали кандидати Михайло Коваль (64), Роман Ілик (56), Сергій Розора (54), Павло Барнацький (51) та Григорій Дем`янчик (50). Натомість з питань реалізації ключових інфраструктурних задач в регіоні вималювалася зовсім інша картинка, тут із 72 пунктів найбільше набрали кандидати Павло Барнацький (34), Денис Шмигаль (32), Роман Ілик (30), Ігор Курус (28) та Михайло Задорожний (25). Втім, ці цифри фактично нічого не означають, зважаючи на порівняно невелику кількість присутніх (12 осіб).

А для тих, кого більше цікавить тематика передвиборчих програм кандидатів та розклад сил на цих виборах, рекомендуємо статтю «А хто-хто йде в Раду від Дрогобиччини?» за посиланням http://protruskavets.org.ua/a-hto-hto-jde-v-radu-vid-drohobychchyny/ До речі, наші найближчі сусіди Самбірщина та Стрийщина представлені на цих виборах значно потужніше, ніж Дрогобиччина.

Володимир Ключак

 

джерело: Трускавецькій вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар