"Дельта-банк" знущається над обманутими вкладниками

"Дельта-банк" знущається над обманутими вкладниками

2014-12-16 18:49:07

"Дельта-банк" знущається над обманутими вкладниками

 Доброго дня, шановна редакціє! Хочу звернути увагу громадськості нашого міста Дрогобича на те неподобство, яке коїться по відношенню до простих людей. Тисячі мешканців нашого міста, що мають кредити і вклади у Дельта-банку, зараз знаходяться у дуже скрутній ситуації. Міліція, прокуратура, НБУ - бездіяльні. А де Майдан, де наш депутат-гвардієць Матківський? Допоможіть!

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Проблеми у Дельта-банку почались давно - ще весною. Перестали видавати валюту, розпочались проблеми з гривнею, не видавали депозити після терміну закінчення - просили зачекати, переукласти на новий термін, адже у країні складна ситуація і таке інше. Зараз дійшло до того, що складна ситуація у нас (і не лише у нас!) вдома, коли неможливо зняти пенсію і купити хоча б хліба. Раніше давали хоча кількасот гривень на день, а зараз взагалі не можна зняти ні копійки, навіть у магазині розрахуватися - карти Дельта-банку не вартують навіть пластику, з якого зроблені.

У серпні-місяці начальник відділення Дельта-банку у Дрогобичі, пан Паламарчук, в груди бився і запевняв нас, вкладників банку, що такий гігант, як Дельта-банк - надійний і стабільний, що банк має четверте місце по капіталі. І ми дурні повірили, а треба було тоді забирати все, що можливо і тікати з цього банку. Маємо невеличкі заощадження у валюті (діти надіслали із закордону), не хотіли втрачати на курсі обміну - а треба було хоч у гривні забирати, тепер втратили все...

Додатково про курс обміну валют. На сьогодні, якщо би навіть у Дельта-банку і давали гроші, то свій валютний вклад можна зняти по 14,9 грн за долар та по 18,5 грн за євро. У реальності, щоб потім за ті грн купити ту ж валюту, слід додати 4 грн за долар і 5 грн за євро. Курс навіть нижчий за курс НБУ - це надзвичайне шахрайство, але хіба в нашій країні є закон? У кого гроші, той і закон.

А як обдурюють людей із т.з. "страховками"! Вимагають гроші нагло, так само нагло, як по гарячій лінії кажуть, що "страховка є добровільною". А в касі без неї грошей на дають! Щоб зняти свої 500 грн із пенсійної карти, я мусила платити 535 грн - тобто, 35 грн за якусь там страховку! Сусіди мої написали заяву у прокуратуру, але ж наші прокурори, мабуть, також в долі - навіть не розбиралися, а просто переслали ту заяву у керівництво банку в Київ. А звідти дали відписку, що у банку все гаразд, страховка не обов'язкова, а гроші, якщо хочеш отримати, слід замовляти наперед.

Страховки розпочались із 30 жовтня - після того, як у нас у Дрогобичі побував обласний начальник, такий собі масненький і круглопикий пан Калинець - того дня розлючені вкладники були би його роздерли, якби не охоронець, а вже ввечері страховки почали вимагати у всіх.

"Заробляє" ця бандитська-шахрайська установа "Дельта-банк" не лише на "страховках". Ввели підпільно цілу купу всіляких комісій, платню за обслуговування, вимагають гроші абсолютно за все - навіть щоб відкрити чи закрити рахунок. Як було зовсім несила йти до відділення, то спробувала я зняти гривню у банкоматі із валютної картки - стільки тих комісій нарахувало, що в результаті трапилось, що я отримала гривню по курсу 13 грн за долар... І це 2 тижня тому, коли курс був 17! Родичі там кредит мають, то приписують їм якісь невідомі штрафи, дзвонять серед ночі, погрожують - а коли ті прийшли (вчасно, при чому) сплатити черговий внесок, то ще й хотіли плату за обслуговування кредиту.

Багато нормальних працівників звільнилося із Дельта-банку, а ті, що залишилися, брешуть весь час, брешуть нам прямо в очі, ніколи не показують ніяких письмових розпоряджень - брехня, одна брехня! Люди проклинають тих працівників, завжди черги, натовп, крики - для чого ті клерки тримаються за ту нещасну роботу? Чи їм наобіцяли золоті гори, чи залякали їх?

Ми ходимо до того проклятого банку, як на роботу, чергу слід займати задовго до відкриття, щоб отримати бодай 300 грн - а цього тижня, кажуть, і це ввірветься.

Ще забула сказати про їхній міфічний неіснуючий "перехід на свою платіжну систему" - про це вони нагло брешуть останні 1,5 місяця. Ніхто нікуди не переходить - мабуть, лише наші гроші переходять до власника банку Лагуна і до його спільниці (кажуть, що колишня коханка) - голови Нацбанку Гонтарєвої.

Несила описати всі ті знущання, які фашисти із Дельта-банку застосовують до людей. Але й несила вже більше то терпіти, тим більше, що ніхто (навіть міліція, яку періодично викликають на відділення обурені люди) не хоче нас захистити. За що наших дітей стріляли на Майдані, за що вони зараз у окопах на Сході гинуть? За цю владу, яка дозволяє Дельта-банку робити геноцид?

Ірина Нечипір

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар