У Дрогобичі на автобус впало аварійне дерево

У Дрогобичі на автобус впало аварійне дерево

2014-12-16 13:26:30

У Дрогобичі на автобус впало аварійне дерево
   
 
 
 
У Дрогобичі на вул. Лесі Українки під час буревію на автобус впало дерево і потрощило його, а також частково пошкодило вікно будинку. Про це сьогодні, 15 грудня, на нараді в ратуші доповів начальник відділу з надзвичайних ситуацій міськвиконкому Микола Летнянчин.

Зі слів посадовця, люди неодноразово зверталися в комунальні служби з проханням зрізати сухе дерево, щоб не сталася біда. На жаль, прохання людей не задовольнили.

"Дешевше було зрізати дерево, ніж тепер відшкодовувати збитки, завдані ним під час падіння", - резюмував М.Летнянчин.

Як інформував на нараді директор департаменту міського господарства, заступник міського голови Іван Лепкий, в ніч на суботу сильний вітер також повалив дерева на вул. А.Шептицького, Стрийській, М.Грушевського і біля школи №8, вивів з ладу вуличне освітлення. "Станом на сьогодні основні вулиці вдалося засвітити, - каже І.Лепкий. – Через день-два наслідки стихії буде ліквідовано і відновлено вуличне освітлення міста у повному обсязі".

Під час буревію пошкоджено дахи із шиферною покрівлею, побито багато вікон на сходових клітках багатоповерхівок, у школі № 3 зруйновано 300 кв. м. даху м'якої покрівлі.

Зауважимо, що в Дрогобичі і надалі залишається чимало аварійних дерев. Були випадки, коли під час падіння дерев гинули і травмувались молоді люди. Але, на жаль, сумний досвід, як бачимо не навчив посадовців.

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар