Сьогодні мера Борислава можуть відправити у відставку

Сьогодні мера Борислава можуть відправити у відставку

2014-12-16 13:09:43

Як інформує наше власне джерело, сьогодні, 16 грудня, о 10.00 розпочнеться пленарне засідання сесії Бориславської міської ради, на якому може бути розглянуто питання висловлення недовіри міському голові Володимиру Фірмана. Незадоволення мером, за якого в 2010 році віддали свої голоси бориславці, вилилося в 2014 році у ряд акцій протесту, які громадські активісти наприкінці року хочуть увінчати відставкою Володимира Стаховича. Головною причиною невдоволення є невиконання передвиборчих обіцянок міського голови зокрема та «Фронту змін», який має більшість у раді, в цілому. Невідремонтовані дороги та мости, незадовільне водопостачання, зубожіння населення, ситуація з ЖЕКами – все це переповнило чашу терпіння бориславців.

На одній із зустрічей з громадянами міський голова Борислава Володимир Фірман заявив, що готовий добровільно піти у відставку, якщо активісти зберуть за це таку ж кількість підписів, як кількість тих, хто в 2010 році проголосував за нього (близько 6,5 тисяч голосів). Мер каже, що спроби збирати підписи були, але вони не увінчалися успіхом.

- Ми вже не вважаємо цю людину нашим міським головою, – каже в коментарі «ТВ» один з активістів «Правого Сектору» у Бориславі. – Громада висловлює йому недовіру, а сьогодні побачимо, чи депутати підтримують громаду, чи боятимуться зробити рішучий крок.

Відправка мера Борислава у відставку могла б стати хорошим прикладом і для Трускавця, де міським головою теж є ставленик «Фронту змін». Бо причин усунути мера міста-курорту із займаної посади також є досить багато.

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар