Гомін Галичини
До Трускавецького санаторію «Батьківщина» завітали представники Хабу асистивних технологій

До Трускавецького санаторію «Батьківщина» завітали представники Хабу асистивних технологій

2024-01-31 10:27:03

До Трускавецького санаторію «Батьківщина» завітали представники Хабу асистивних технологій
В черговий раз 26 січня 2024 року до Трускавецького санаторію «Батьківщина» завітали представники Хабу асистивних технологій, який відкрила міжнародна організація Momentum Wheels for Humanity завдяки підтримці міжнародної організації CBM Christian Blind Mission та Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) в рамках проєкту «Зміцнення послуг з реабілітації в системі охорони здоров’я».
Діяльність команди проєкту в регіоні зосереджена на наданні послуг відповідно до індивідуальних потреб особи, яка звернулась.
Під час зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають в санаторії (особам літнього віку та особам з інвалідністю, які частково втратили здатність до самообслуговування, особам, які приїхали з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії чи тимчасово окупованих російською федерацією), представники гуманітарного ХАБу асистивних технологій безкоштовно надали такі допоміжні засоби реабілітації: два крісла колісні, милиці, інконтиненції.
Особливістю Хабу є те, що тут можна не лише безкоштовно отримати потрібний асистивний засобів, засоби допоможуть налаштувати, а також навчать користуватися ними.
Адміністрація санаторію «Батьківщина» висловлює велику подяку за надану допоміжні засоби реабілітації для ВПО та сподівається на подальшу співпрацю з гуманітарним ХАБом Momentum Wheels for Humanity.
Все буде Україна!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Довідка: Організація Momentum Wheels for Humanity (Момент «Колеса для людства»), раніше відома як UCP «Колеса для людства», була заснована в 1996 році для підвищення мобільності дітей та дорослих із фізичними порушеннями в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Момент «Колеса для людей» забезпечує правильно підібрані кріслами колісними та надає послуги для покращення якості життя, виступає в ролі адвоката та партнера у сфері розвитку потенціалу місцевих організацій та створює ефективні та життєздатні системи в громадах, які сприяють довгостроковим змінам.
З повагою,
адміністрація Санаторію
оригінал статті натисни тут:
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар