Гомін Галичини
Гроші на війні. Суд вдруге за рік визнав мера Дрогобича Тараса Кучму корупціонером

Гроші на війні. Суд вдруге за рік визнав мера Дрогобича Тараса Кучму корупціонером

2023-09-09 11:31:40

Гроші на війні. Суд вдруге за рік визнав мера Дрогобича Тараса Кучму корупціонером
Гроші на війні. Суд вдруге за рік визнав мера Дрогобича Тараса Кучму корупціонером
 
28 липня 2023 року Дрогобицький міськрайонний суд визнав мера Дрогобича Тараса Кучму винним у вчиненні корупційного правопорушення, пов’язаного з конфліктом інтересів. Це вдруге за останній рік, вперше таке ж рішення, але у іншій справі суд виніс у листопаді 2022 року.
 
Міський голова Тарас Кучма сам підписував розпорядження про своє додаткове преміювання «за сумлінне виконання службових обов’язків» у грудні 2021р. та грудні 2022 р. При тому, що сесія ради на постійній основі призначила йому щомісячне преміювання у розмірі 150%.
 
Окрім цього, Кучма брав особисту участь у голосуванні сесії ради 27 липня 2022 року під час прийняття рішень про відведення, а також передачу в оренду земельних ділянок на вулиці Самбірській у Дрогобичі для ТзОВ «ВО Фарма». Саме це підприємство зробило добровільний внесок до виборчого фонду Тараса Кучми на минулих виборах у розмірі 62% усіх внесків.
 
До того ж, у випадку з преміюванням мер самостійно здійснив оцінку свої роботи, як посадової особи місцевого самоврядування, та констатував дотримання ним усіх умов для виплати премії з результативності своєї роботи, що є суперечливим у розрізі об’єктивності та неупередженості. Також йдеться про те, що для належних умов оплати праці міського голови депутати міської ради прийняли рішення про щомісячне преміювання посадовця у розмірі 150 % у межах передбачених на це коштів.
Факти про вчинення Тарасом Кучмою корупційних правопорушень, встановлених НАЗК, розглянув суд і визнав мера Дрогобича винним, призначивши штраф.
 
Крім цього, правоохоронними органами відкрито низку кримінальних проваджень щодо незаконного виділення Дрогобицькою міською радою земельних ділянок.
 
Така репутація очільника Дрогобицької громади негативно впливає на імідж самої громади, а на шпальтах газет, в інтернет-виданнях та на телебаченні постійно йдеться про судові рішення щодо корупційних діянь Тараса Кучми. Подобається це самим мешканцям громади чи ні? - Соціологічне опитування ніхто не проводив, але проаналізувавши коментарі в соціальних мережах приходимо до висновку, що, мабуть, не дуже схвалюють таку поведінку обранця громади.
 
До слова, за 2022 рік міському голові Дрогобича нарахували майже 1 мільйон гривень заробітної плати. Чистий заробіток склав 750 тисяч 482 гривні, сюди увійшли як матеріальна допомога на оздоровлення, так допомога для вирішення соціально-побутових питань. Такі фінансові показники Дрогобицька міська рада надала у відповідь на інформаційний запит громадських організацій.
ця стаття розміщена для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність очільників Дрогобича в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар