Чи покараний буде виний?

Чи покараний буде виний?

2022-04-20 14:08:52

Чи покараний буде виний?

Відверто: За зверненням мешканців Дрогобиччини публікуємо…

Сусід, вбив тварину добровольця ззбройних сил України, який служить в госпіталі, рятує життя захисників України, з першого дня віни пішов служити, сосід сепаратист. До поліції була заява, за причини широкомасштабного вторгнення Росії до України, мовляв немає часу на таке, не хочуть відкривати кримінальну справу, не розглядають, тягнуть час, кажуть що шукають докази, статя 299 кримінального кодексу України.

Є факти не одноразових звірств над тваринами цієї людини https://www.facebook.com/mike.beyba.

щодо цієї ситуації є пост зоозахисників міста за посиланням: https://www.facebook.com/100013055358286/posts/1498346447277186/?app=fbl. Влада міста бездійствує і не хоче карати. Так, як людина є з гурту Віктора Павліка, гітарист. Батьки захисника, власника вбитої сусідом тваринки -  пенсіонери яким 75 років, живуть самі, і котик був їх втіхою, сусід-негідник поглумився і вбив беззахисну тваринку. При цьому він добре знав, де власник котика знаходиться. Чи покараний буде виний?

Тепер зловмисник хоче домовитись, аби уникнути покарання, хоча є докази не одноразових випадків Докхантерства скоєні ним.

Без коментарів...

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар