Від ідеї до втілення – рік…

Від ідеї до втілення – рік…

2021-12-03 22:47:39

Від ідеї до втілення – рік…

Сьогодні, 3 грудня 2021 року, справжнім сюрпризом для дрогобичан стало відкриття соціальної крамнички-майстерні «Надія» по вулиці Чорновола, 4 у Дрогобичі. Цікава ідея втілена завдяки співпраці громадської благодійної організації «Надія» на чолі з Іриною Дзюрах, за фахом інженеркою промислових будівель  і колективом Меденицького професійного ліцею.

Захід розпочали з молитви і освячення. Вітали з відкриттям будівничих соціальної крамнички «Надія» представники дрогобицької влади, волонтери.

Гостей заходу частували професіонали-кухарі, вихованці Меденицького професійного ліцею. Захід відбувся в теплій затишній атмосфері, стильно, професійно, смачно.

Відвідати соціальну крамничку «Надія» по вулиці Чорновола,4 у Дрогобичі від сьогодні зможуть всі охочі - дрогобичани і гості міста, придбати корисні смаколики, зроблені від щирого серця дітками з особливими потребами. Ця крамничка буде нанесена на туристичній Гугл-мапі Дрогобича.

Від імені редакції газети «Гомін Галичини» висловлюємо вітання громадській організації «Надія» на чолі з Іриною Дзюрах, їхнім чисельним волонтерам, спонсорам і меценатам з нагоди відкриття нового сучасного простору у Дрогобичі, який не тільки за змістом і значенням вартує високої нагороди і визнання у суспільстві.

Захід відвідала

І підготувала матеріал:

Ганна Баневська

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар