Гомін Галичини
Зараз відбувається: Жадан і Собаки

Зараз відбувається: Жадан і Собаки

2023-06-25 21:27:03

Зараз відбувається: Жадан і Собаки

Історія[ред. | ред. код]

 

Жадан та Собаки на фестивалі Захід 2013

Собаки в космосі[ред. | ред. код]

Гурт було засновано у 2000 році під назвою «Собаки в космосі». Під цією назвою гурт записав два альбоми: «Вафли» та «Группа ищет продюсера».

Сергій Жадан та «Собаки в космосі»[ред. | ред. код]

У 2007 році вийшов альбом-компіляція Хор монгольських міліціонерів, для якого різні виконавці, у тому числі й «Собаки в космосі» записали пісні на вірші Сергія Жадана. З цього почалася їхня співпраця.[1]

У 2008 гурт записав спільний з Сергієм Жаданом альбом «Спортивний клуб армії», до якого увійшли читання Жаданом власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця продовжилася у вигляді спільних виступів (зокрема гастрольний тур 2011 року з виступами в Києві, Познані, Тюбінгені та Празі).

В березні 2012 року Сергій Жадан та «Собаки в космосі» презентували другу платівку, записану у співпраці — «Зброя пролетаріату», в якій колишні «романтичні балади та композиції з присмаком легкої сатири змінилися динамічнішим звучанням та гостросоціальною лірикою». На березень-квітень заплановано гастролі Україною, Німеччиною, Австрією, Чехією та Росією, після чого в травні має з'явитися однойменна платівка.[2]

Жадан і Собаки[ред. | ред. код]

У 2014 році внаслідок тісної співпраці Сергія Жадана з гуртом «Собаки у космосі» гурт дістав назву «Жадан і Собаки». З цією новою назвою гурт записав три альбоми: Бийся за неїПси та Мадонна.

Гурт «Жадан і Собаки» часто концертує в містах на Донеччині та Луганщині. Зокрема, у липні 2017 гурт виступив на першому фестивалі MRPL City.

оригінал статті натисни тут:


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар