За фінансової підтримки ЄС у Луцьку після масштабної реконструкції відкрили гуртожиток для ВПО

За фінансової підтримки ЄС у Луцьку після масштабної реконструкції відкрили гуртожиток для ВПО

2023-12-05 12:21:13

За фінансової підтримки ЄС у Луцьку після масштабної реконструкції відкрили гуртожиток для ВПО

04.12.2023 

[EU Delegation to Ukraine – Media newsletter] За фінансової підтримки ЄС у Луцьку після масштабної реконструкції відкрили гуртожиток для ВПО

 

За фінансової підтримки ЄС у Луцьку після масштабної реконструкції відкрили гуртожиток для ВПО

 Read more  

30 листопада 2023 року делегація Представництва ЄС в Україні відвідала реконструйований гуртожиток Луцького національного технічного університету (ЛНТУ), де будуть проживати внутрішньо переміщені особи – студенти та викладачі цього навчального закладу. Відновлення  приміщення було здійснено коштом Європейського Союзу в межах проєкту “Реконструкція учбово-лабораторного корпусу ЛНТУ під гуртожиток для ВПО”.

У складі делегації Представництва ЄС в Україні Луцьк відвідали Клое Алліо – керівниця відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та довкілля», Андрій Бандура координатор сектору «Газ, нафта та енергоефективність» та Станіслав Тошков – координатор сектору “Економічне співробітництво”. Вони зустрілися з мером Луцька – Ігорем Поліщуком.

“Цей проєкт — це чудовий приклад дієвої підтримки українського народу Європейським Союзом. Дякую за увагу до проблем українських внутрішньо переміщених осіб. Ми дуже цінуємо допомогу, адже завдяки проєкту нам вдалось вирішити найголовніше питання — покращення умов проживання цієї категорії людей. Особливо приємно, що у цьому житлі будуть проживати студенти, в яких тільки починається самостійне життя, а також викладачі університетів, котрі, внаслідок бойових дій, були змушені їх покинути. Це буде для них додатковою мотивацією працювати у нашому місті”, – зазначив пан Ігор Поліщук. Він також відзначив якість виконаних робіт та особливо комфорт  житла.

Делегація взяла участь в урочистому відкритті гуртожитку та особисто переконалася що реконструкція двоповерхового приміщення виконана на належному рівні за європейськими вимогами. У гуртожитку підведені всі необхідні комунікації, перекрито дах, замінено вікна, проведено утеплення фасаду та внутрішні роботи. У перепланованих корпусах площею 3,5 тис. квадратних метрів є 54 кімнати для студентів, 8 смартквартир — переважно для пар та 7 квартир поліпшеного планування. На першому поверсі облаштовані кімнати для людей з інвалідністю та забезпечено інклюзивність (санвузли, підйомники та пандуси). У всіх кімнатах зроблено сучасний ремонт та є побутова техніка і електроприлади.

Пані Клое Алліо, керівниця відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та довкілля» зазначила: “Ми відвідали вже декілька громад, які також отримали фінансову підтримку на побудову житла для внутрішньо переміщених осіб, і хотіли би зазначити, наскільки нас вразив результат роботи Луцької громади. Ми були тут минулого року, коли роботи з реконструкції лише почалися, і це справді неймовірно, що вже зараз будівля готова для того, щоб в неї заселялися люди”.

оригінал статті  натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар