Гомін Галичини
«ДрогМедіа» стане громадським

«ДрогМедіа» стане громадським

2014-11-27 13:56:12

Добавити в facebook Добавити в google bookmarks Добавити в twitter Добавити в ВКонтакте Добавити в Мой мир Добавити в Я.ру Добавити в Одноклассники

 
 
 

«ДрогМедіа» стане громадським

Громадянське, відповідальне, справжнє суспільство неможливе без ГРОМАДСЬК??Х ЗМІ. Апріорі! Адже в кожного ЗМІ є власник, і власник (чого гріха таїти) диктує свою «політику». В більшій чи меншій мірі, але так воно є.

Тому справді незалежним, непопулістським, не пафосним, не пропагандистським, а об’єктивним і чесним може бути лише громадське ЗМІ.

Пригадайте «темники» Медведчука, цензуру часів Януковича… А як гадаєте, чи було б сьогодні на Сході кровопролиття, якби люди отримували чесну інформацію? Чи втратили б ми Крим, якби люди отримували чесну інформацію? Чи підтримувало б понад 80% населення Російської Федерації  політику братовбивчої війни, якби люди отримували чесну інформацію? Зрештою… чи дозволяли б собі провідні українські ЗМІ, після зміни влади, озброюватись тактикою пропаганди, згідно з якою і Міноборони працювало відповідно, і на фронті є все, і взагалі у нас не війна, а АТО, і не щоденне кровопролиття, а хитке, але таки «перемир’я»…

А тому…

Починати треба з малого – з себе, з свого краю.

Чи можемо ми створити громадське ЗМІ на Дрогобиччині? Відповідь очевидна - можемо! Якщо, звісно, поставимо собі таку ціль.

Отож, нумо! Пропоную кожному, кому є що сказати, кому «болить», хто не хоче і не може закривати очі на беззаконня, неправду, корупцію – все те, що руйнувало нашу країну і що коштувало нам тисяч життів патріотів – стати творцем цього ЗМІ.

Починаємо з майданчика  інтернет-порталу «Медіа Дрогобиччина».  А там, гляди, створимо потужну команду і запрацюємо наповну. Не для інвестора – для громадськості і правди.

Повна свобода слова, відсутність цензури, завжди кілька точок зору - гарантовано. Дозволено все – конструктивна критика, наголос на важливих проблемах іт.д. і т.п. Не допускається єдине –  поливання брудом.

Ваші роздуми, есе, зарисовки, статті, а також інформацію про готовність долучитися до громадського проекту -  надсилайте на e-mail k.volchko@ukr.net Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути javascript, щоб побачити її. або залишайте у профілі «Медіа Дрогобиччина» в Фейсбук.

Давайте почнемо самі. Давайте разом зробимо це!

ПС.  До цього часу інформаційний ресурс наповнювався 1-2 людьми, що аж  ніяк  не дозволяло забезпечити об’єктивність і всесторонність інформації. Тож зараз відбуватиметься формування команди тих, для кого свобода слова і об’єктивні ЗМІ – не порожній звук. Відтак,  тим, хто зголоситься робити перші кроки в створенні справді громадського ЗМІ, будуть передані дані щодо адміністрування і наповнення порталу. Також шляхом голосування  буде обрано Редакційну раду, яка слідкуватиме за тим, щоб інформація була об’єктивною, всесторонньою, незаангажованою.

Марія Кульчицька, «ДрогМедіа»

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар