Суд постановив, що львів’янину мають видати паспорт без сторінки російською мовою

Суд постановив, що львів’янину мають видати паспорт без сторінки російською мовою

2014-11-24 17:48:09

Суд постановив, що львів’янину мають видати паспорт без сторінки російською мовою

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення, яким зобов’язав ГУ Державної міграційної служби у Львівській області видати викладачеві ЛНУ ім. Івана Франка Святославові Літинському паспорт громадянина України без сторінки, що дублюється російською мовою.

Про це 24 листопада у коментарі ia zik повідомив сам Святослав Літинський.

«Суд розглянув позов і встановив, що відповідь-відмова ГУ Державної міграційної служби у Львівській області видати мені паспорт українською мовою є незаконною і не відповідає закону, який вже діє два роки, та зобов’язав видати мені новий паспорт через заміну старого. Рішенням суду я дуже задоволений», – повідомив С. Літинський.

Викладач нагадав, що позивався до Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області з вимогою замінити його пошкоджений паспорт на новий, але без сторінки, що дублюється російською мовою, або ж замість російською продублювати дані англійською мовою.

«У мене є підстави для заміни паспорту, бо він є пошкоджений. Я звернувся до них з вимогою замінити мені паспорт, вони відмовили, мотивуючи тим, що лише українською або українською і англійською мовами видати не можуть, бо є наказ і є зразок паспорта, затверджений у 1996 році, відповідно до якого паспорти видаються лише українською та російською мовами», – зазначив С. Літинський.

За його словами, рішення зобов’язати ГУ Держміграційної служби Львівщини видати паспорт громадянина України українською мовою ухвалила суддя Львівського окружного адмінсуду Марія Кедик на засіданні сьогодні, 24 листопада.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар