Тарас Кучма – доброволець батальйону НГУ ім..С.Кульчицького - тепер офіцер

Тарас Кучма – доброволець батальйону НГУ ім..С.Кульчицького - тепер офіцер

2014-11-23 16:04:21

Тарас Кучма – доброволець батальйону НГУ ім..С.Кульчицького - тепер офіцер

Вимагати від держави гідного вшанування полеглих - правильно. Добиватися для реальних учасників АТО «паперово закріпленого» статусу - правильно. Але також дуже правильно вшановувати живих, відзначати їх досягнення, їх дух, їх незламність. Бо це також мотивує!

У п’ятницю, 21 листопада, в першу річницю Євромайдану, в День Гідності та Свободи,  троє наших краян-добровольців, бійців Батальйону Національної гвардії України ім..С.Кульчицького (який виник на базі Першого резервного батальйону Нацгвардії, сформованого з добровольців із Самооборони Майдану) отримали цілком заслужені відзнаки та звання.

Так, офіцерське звання отримав голова ГО «Дрогобицький майдан», боєць-доброволець Тарас КУЧМА.  Офіцерське звання також отримав стебничанин, боєць-доброволець Василь ПР??СЯЖН??Й, а стебничанин боєць-доброволець Микола ГУЛЬКО  нагороджений відзнакою.

Нагадаємо, добровольці Нацгвардії першими стали на захист держави, пройшли Слов’янськ (г.Карачун), несли службу на «гарячих» блок-постах, останню ротацію відстояли в Дебальцевому та ін.. Зараз готуються до чергової ротації.

Практично усі вони стояли в лавах Самооборони Майдану. Їх Майдан триває!

М.Кульчицька

джерело: МЕДІА-ДРОГОБ??ЧЧ??НА


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар