Спортивна організація ВФСТ «Колос» не забуває також про соціальні проекти

Спортивна організація ВФСТ «Колос» не забуває також про соціальні проекти

2020-05-11 18:17:30

Спортивна організація ВФСТ «Колос» не забуває також про соціальні проекти

Одним з таких є турнір з чудовою назвою та з не менш класним змістом - «Даруймо радість дітям». Відповідні змагання, які організовані спільно з Асоціацією футзалу Львівщини, стали традиційними та відбуваються вже 3 рік поспіль серед дітей соціально незахищених категорій та сиротинців. Традиційним місцем проведення турніру стала одна з найкращих спортивних арен Західної України - палац спорту "Галичина".

Звітний благодійний проект вперше відбувся ще 21 грудня 2017 року. Тоді відбувся товариський матч між представниками АФЛ і представниками обласної ради, а вже згодом після нього мала місце товариська зустріч між учнями 2002-2004 років народження зі шкіл-інтернатів міста Рави-Руської і міста Львова. Опісля матчів відбулася урочиста церемонія нагородження. Обидві команди юнаків отримали пам’ятні кубки та медалі. Окрім того, хлопці з обох колективів одержали футбольні м’ячі, солодощі, подарунки від Святого Миколая та багато позитивних емоцій. Символічно, що цей захід було приурочено до святкування дня Святого Миколая.

Вже наступного, 2018 року, проект став більш масштабним завдяки зростанню кількості учасників. Тобто до участі було залучено більше команд збірних дитячих будинків, ліцеїв і шкіл-інтернатів для дітей, позбавлених батьківської опіки та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На запрошення з радістю відгукнулись вихователі зі школи-інтернату Лівчиці, дитячого будинку «Добре серце», ліцею з села Стрілок, а також команда «Копа», якою опікується «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ. Традиційно, як і годиться справжньому за духом турніру, були і медалі, і кубки, і багато різних як солодких, так і приємних подарунків. Усі діти залишилися задоволеними спортивним святом, а для нас, як для організаторів, це дуже важливо.
Саме це і є метою звітного заходу, а не визначення переможця.

У 2019 році до «четвірки» вже постійних учасників змагань долучився також Рава-Руський ліцей. Саме тому, ми з кожним роком збільшуємо кількість учасників. Маємо велику надію, що 2020 рік не буде винятком. 
День Святого Миколая дійсно магічне свято. Для Чудотворця усі ми - рівні. Микола робить усе можливе для того, аби кожна дитина отримала промінчики радості та щастя хоча б раз на рік. Для нас, своєю чергою, приємний факт - те, що маємо можливість вже який рік поспіль бути Миколаю помічниками у його добрих діяннях.

#Львівська_ТО_ВФСТ_КОЛОС #Асоціація_футзалу_Львівщини

джерело: РО ВФСТ "Колос"


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар