Півфінальний матч на кубок «Незалежність»

Півфінальний матч на кубок «Незалежність»

2019-08-05 20:08:08

Півфінальний матч на кубок «Незалежність»
Цікавим видався півфінальний матч на кубок «Незалежність» між лідером Чемпіонату лішнянським «Арсеналом» та самобутньою командою «Ураган Руля-буд» з села Медвежа. Поступившись лідеру на своєму полі з рахунком 1 : 2 медвежанські копуни дали бій на полі суперника і зуміли схилити терези на свою користь з таким же рахунком. В серії 11-ти метрових через надмірне хвилювання не реалізували пенальті В.Волкун, Т.Козак та кращий бомбардир С.Заміщак. В команді гостей, кращий гравець В.Юзьв'як. Отже першим фіналістом кубка стала команда «Ураган Руля-буд» з села Медвежа якою опікується Руслан Голяк.

Матчі юнацьких команди між цими суперниками завершилися мирно. Ігра в селі Медвежа завершилися з рахунком 1 : 1 а в Лішні 0 : 0. Тож за рахунок забитого гола в гостях до півфіналу потрапили юнаки «Арсенал» на якого чекають ровесники «Карпати» з Уличного. Матч заплановано провести на нейтральному полі.

Другі фіналісти серед дорослих та півфіналісти серед юнацьких команд «Карпати» Залокоть та «Карпати» Доброгостів визначаються. Ігри в Залокоті завершилися з рахунком : юнаки 7 : 3; дор. 3 : 5.
 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар