Гомін Галичини
Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці

Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці

2018-10-15 19:04:42

Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці

            Чемпіонат України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці відбувся з 10 по 13 жовтня 2018 р. у м. Кам'янське за участю 350 спортсменів з 12 областей України. Змагання проходили в 2-х вікових категоріях 2006 – 2007 р.н. та 2008 – 2009 р.н.  в особистому та командному заліках. Львівську область представляли 10 спортсменів Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського, у складі: Жгута Євгенія (ЗОШ №16), Котик Ольга (Дрогобицька гімназія), Леснянська Марта (Дрогобицька гімназія), Костко Назар (ЗОШ № 2), Шумський Олександр (ЗОШ № 4), Іванов Максим (ЗОШ №16), Строган Максим (ЗОШ № 4), Єбервайн Андрій (ЗОШ № 4), Чепелюк  Андрій (ЗОШ № 2), Круглій Андрій (ЗОШ № 2).

Одним із найяскравіших виступів цих змагань був виступ дрогобичанки Жгути Євгенії, яка стала абсолютною чемпіонкою України у старшій віковій групі, що дало їй можливість потрапити в склад юніорської збірної  команди України зі стрибків на акробатичній доріжці.

            Водночас із Чемпіонатом України проходили Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ та клубів зі стрибків на акробатичній доріжці, де участь приймала вихованка Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Вагіла Анна-Марія (ЗОШ №4), яка посіла 4-е місце.

Наступним важливим стартом будуть міжнародні змагання у Республіці Білорусь, де ми також надіємось на успішні результати.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар