Діабет вершинам не завада!

Діабет вершинам не завада!

2018-07-09 17:06:30

Діабет вершинам не завада!

До соціальної ініціативи компанії « Санофі в Україні», яка реалізовується за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України приєдналися і ми, журналісти, різних видань країни.
Саме завдяки роботі журналістів вдається привернути увагу суспільства до актуальних питань, зокрема діабету, ефективного контролю захворювання та способів його профілактики.
В рамках проекту «ДіаГоверла» 12 переможців Всеукраїнського Конкурсу малюнка серед дітей з діабетом вперше підкорили найвищу точку Українських Карпат - Говерлу, щоб довести усім, і в першу чергу самим собі, що діабет вершинам не завада!
Ми, журналісти, разом із хлопчиками та дівчатками, підкоряючи вершину ,мали можливість з перших вуст дізнатися, які емоції переповнюють дітей, які почуття вони переживають та з якими викликами зіштовхуються на шляху до вершини.
Сходженню на найвищу в Україні гору Говерлу (висота 2061 м) передували інструктажі із усіма учасниками цієї акції, яку проводив Влад Чумаченко,гід із м.Києва, із групою інструкторів, матеріальне забезпечення організували працівники компанії «Санофі в Україні».
І ось розпочалося сходження на вершину гори Говерла. Ще у Заросляку , біля підніжжя усі діти виміряли рівень цукру в організмі та пульс. Потім цю процедуру здійснювали неодноразово під час сходження. Відпочинки були при необхідності, а також довгострокові, де усі учасники сходження мали можливість з’їсти горішки, яблука, банани, випити води – це для укріплення організму. Також усі мали палки, які досить сильно допомагали підніматися догори, а потім спускатися вниз.
Краєвиди Карпат, які ми спостерігали при сходженні – описати важко, їх треба було бачити. Чим вище ми піднімалися, тим красивішими вони були. Вершина зустріла нас прохолодою, вітром і сирістю – та це не стало перешкодою виявленню позитивних емоцій, захопленню і радості у дітей, що її покорили.
Усі діти із діабетом довели, що вони можуть витримати любі труднощі, які трапляються на їхньому життєвому шляху, що «Діабет вершинам не завада!».

Роман Островський,гора Говерла,фото автора

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар