У рамках програми «healthy schools*: заради здорових і радісних школярів»

У рамках програми «healthy schools*: заради здорових і радісних школярів»

2018-12-15 00:04:42

У рамках програми «healthy schools*: заради здорових і радісних школярів»

Новороздільська школа і з кумирами познайомилась, й інвентар виграли

Школа Нового Роздолу Львівської області отримала першість у конкурсі «Запроси спортсмена в школу», який проходив у рамках програми «healthy schools*: заради здорових і радісних школярів». У змаганні брали участь 190 шкіл з усієї України, а переможець – Новороздільський НВК ім. В. Труша – отримає від організаторів програми спортивний інвентар на суму 10 тис. грн.

За умовами конкурсу «Запроси спортсмена в школу» діти мали знайти відомого спортсмена з їх регіону та провести з ним спортивного захід у школі.

Команда учнів та вчителів Новороздільського НВК ім. В. Труша розпочала підготовку до конкурсу саме з пошуку спортсмена-земляка, який зможе стати гідним наставником. Запрошення радо прийняла майстер спорту України, учасниця зимових Олімпійських ігор у Ліллехаммері Христина Опьолу-Подгрушна. Більше того, до неї приєднались чемпіонка світу та Європи з боксу серед юніорів Вікторія Вірт-Герасимович та майстер спорту з художньої гімнастики Ольга Козак. 

Сам спортивний день пройшов 23 листопада та розпочався з розминки, яку провели чемпіонки для учнів та всіх охочих. Потім школярі взялись визначати, який клас найсильніший та найспритніший. Їх випробовували інтелектуальною спортивною вікториною, рухливими естафетами та енергійними вправами.

«Дуже приємно, що діти підготувались до зустрічі. Вони показали, що на уроках фізкультури не байдикують, а працюють над своєю фізичною підготовкою. Також більшість з них займається спортом поза школою, тому ми сподіваємось, що змогли їх надихнути до нових перемог», сказала Христина Опьолу-Подгрушна.

Але найбільше діти тішились, коли отримали можливість особисто поспілкуватись з спортсменками. Вони говорили про улюблені види спорту, олімпійський рух, перемоги та навіть вмовили Вікторію Вірт-Герасимович дати майстер-клас з боксу.

«Учні самі запропонували чемпіонкам провести інтерактивний урок і дуже ретельно готувалися до нього. Вони вивчали історію олімпійського руху, дізналися багато фактів про олімпійські види спорту, а зокрема про гірськолижні види та бокс», прокоментувала вчителька НВК Лариса Чопак.

Конкурс «Запроси спортсмена в школу» проходив у рамках програми «healthy schools: заради здорових і радісних школярів». Місія healthy schools – сприяти здоровому способу життя серед дітей шкільного віку. Організатори проекту ставлять перед собою кілька завдань. По-перше, поширювати знання про здоровий спосіб життя, зокрема про його специфічні і маловідомі аспекти. По-друге, прищепити дітям звичку до раціонального харчування і активно-спортивного дозвілля.

Довідка

Програма «healthy schools: заради здорових і радісних школярів»

*healthy schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

«healthy schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки mondelēz international foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми mondelēz international foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

Фонд mondelēz international foundation

**mondelēz international foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

mondelēz international foundation є міжнародною філантропною організацією mondelēz international. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги через грошові кошти та продукцію під час стихійних лих; і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати нашим місцевим громадам. Фонд mondelēz international foundation підтримує зобов'язання компанії mondelēz international щодо впливу на зростання у чотирьох ключових сферах, в яких компанія може найбільше впливати на людей та планету: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека.

Дізнатись більше про mondelēz international foundation та партнерів можна тут:
партнерство   www.mondelezinternational.com/impact/community-partnerships;

англійською   https://bit.ly/2iikqsr;

інфографіка https://bit.ly/2dpxkg9;

відео https://bit.ly/2gf9gh3.

Центр «Розвиток КСВ»

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Центр має великий досвід співпраці зі школами та ВУЗами України. Детальніше: www.csr-ukraine.org

Олексій

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар