У Дрогобичі стартував просвітницький проект «Ключ»

У Дрогобичі стартував просвітницький проект «Ключ»

2014-11-02 20:46:10

У Дрогобичі стартував просвітницький проект «Ключ»

Відео першої лекції: https://www.youtube.com/watch?v=zz6tkvr4loq

https://www.youtube.com/watch?v=pzcycqf2wjw

https://www.youtube.com/watch?v=d8tr2ojvwpu

 

Сьогодні проблема виховання інтелектуальної, культурної, свідомої та активної молоді доволі гостро постає у всіх аспектах життя.  До недавнього моменту про таку можливість безпосередньо у Дрогобичі годі було і мріяти. Тому МГО «Український молодіжний прорив» проявила ініціативу і вирішила започаткувати просвітницький проект, який би зміг допомагати розвиватися не тільки духовно та морально, а й інтелектуально.

 

Саме таким проектом і є «КЛЮЧ». Це нагода як і для відомих дрогобичан поділитися своїм досвідом, так і для молоді перейняти його, застосовувати практично. «Ви просто уявіть собі, скільки відомих, досвідчених людей є у Дрогобичі! – говорить Ольга Козар, член МГО «Український молодіжний прорив». – То чому не організувати з ними зустрічі, лекції, тренінги для формування громадянського суспільства шляхом навчання і розвитку? У світі багато цікавого за закритими дверима. А нам необхідно знайти свій ключ і пізнати більше».

 

У рамках просвітницького проекту «КЛЮЧ» уже була проведена перша зустріч із Ярославом Радевичем-Винницьким, українським мовознавцем, кандидатом філологічних наук, доцентом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.  «Сьогодні хотілося б розпочати дебютний проект під промовистою назвою «Ключ». Сенс цього слова – відкрий розум,  відкрий власне серце для пізнання та розуміння, для того, аби відійти від певних догм і постулатів, які нав’язані нам стереотипами колишнього», - саме такі слова активіста МГО «Український молодіжний прорив» Богдана Кучера передували цікавій лекції пана Радевича-Винницького на тему «Національні проблеми в сучасному світі».

 

Без руху немає розвитку. Для того, щоб ставати кращим, необхідно кожного дня дізнаватись щось нове, виходити з зони комфорту (навіть у дрібничках), крокувати назустріч мрії, цілі, назустріч собі самому. Не зупинятись на досягнутому, постійно вдосконалюватись, розвиватись. Бо лише так втілюються найзаповітніші мрії, реалізовуються найбільш шалені й скажені цілі. Ми зробили перший крок у загадковий і цікавий світ «КЛЮЧ».  Тож слідкуйте за оновленнями у соціальних мережах, приходьте, самовдосконалюйтесь і, врешті решт, відкривайте вартісне!

Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив

джерело: МГО "Український молодіжний прорив"


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар