На Тернопільщині до охорони порядку на виборах залучать власників вогнепальної зброї

На Тернопільщині до охорони порядку на виборах залучать власників вогнепальної зброї

2014-10-15 18:03:09

З 16 до 30 жовтня тернопільська міліція буде посилено нести службу у зв’язку з позачерговими виборами до Верховної Ради.

Охороняти дільниці правоохоронцям допомагатимуть громадські активісти та власники вогнепальної зброї.

Про це повідомив під час засідання тернопільського прес-клубу заступник начальника УМВС України в області Руслан Балик, – інформує власкор ia zik.

За його словами, окружні виборчі комісії на Тернопільщині, які вже почали працювати, взяли під цілодобову охорону. Загалом за порядком на дільницях у день виборів стежитимуть 1274 працівники міліції.

Руслан Балик зазначив, що понад 200 тернопільських правоохоронців служать у зоні АТО. Проте, у міліції наголошують, що здатні забезпечити громадських порядок напередодні та в день виборів. На допомогу правоохоронці кличуть усіх чоловіків, які мають зброю.

«Потрібно ще патрулювати міста та села, тож 486 працівників міліції будуть забезпечувати порядок в громадських місцях. Як показує практика попередніх виборів, активно долучаються до охорони порядку громадські активісти із «Самооборони», «Автомайдану» та небайдужі патріоти області. Також будуть залучені власники мисливської зброї, щоб допомогти працівникам міліції нести службу на виборчих дільницях. Допомагатимуть працівники лінійного відділу на станції «Тернопіль», співробітники управління ДСНС та податкової міліції», – додав Руслан Балик.

Жителів області правоохоронці просять повідомляти про порушення виборчого законодавства на спеціальну «гарячу лінію»: (0352) 25-19-73.


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар