ЧЕРВОН??Й ХРЕСТ НЕ СКОРОЧУВАТ??МЕ ПР??СУТНІСТЬ В УКРАЇНІ

ЧЕРВОН??Й ХРЕСТ НЕ СКОРОЧУВАТ??МЕ ПР??СУТНІСТЬ В УКРАЇНІ

2014-10-09 15:34:50

ЧЕРВОН??Й ХРЕСТ НЕ СКОРОЧУВАТ??МЕ ПР??СУТНІСТЬ В УКРАЇНІ

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/chervoniy_hrest_ne_skorochuvatime_prisutnist_v_ukraiini_1979206

 

Україна зробить все можливе для встановлення обставин трагічної загибелі громадянина Швейцарії, представника Міжнародного комітету Червоного Хреста внаслідок обстрілу терористами офісу МКЧХ у Донецьку.

 

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час зустрічі з делегацією МКЧХ на чолі з керівником Управління оперативної діяльності для Європи та Центральної Азії Комітету Лораном Корба, яка прибула до України з дводенним візитом, інформує прес-служба МЗС.

 

"П.Клімкін висловив глибокий жаль та співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю внаслідок обстрілу терористами офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста у м. Донецьк представника МКЧХ, громадянина Швейцарії, а також передав лист-співчуття Президенту МКЧХ П.Мауреру. Він запевнив, що Україна зробить все можливе для встановлення обставин трагічного інциденту та притягнення винних до відповідальності", - йдеться в повідомленні.

 

Глава МЗС наголосив на важливості подальшої діяльності Міжнародного комітету в Україні, зокрема із забезпечення гуманітарної допомоги на Сході країни, та висловив переконання, що плановане розширення присутності Моніторингової місії ОБСЄ в Україні сприятиме підвищенню рівня безпеки діяльності представників МКЧХ.

 

Л.Корба запевнив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста не має наміру скорочувати присутність в Україні та готовий продовжити свою гуманітарну місію на Сході країни.

 

джерело: Укрінформ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар