Гомін Галичини
ФОНД?? НАТО ПОЧНУТЬ ДОПОМАГАТ?? УКРАЇНІ З КІНЦЯ РОКУ - КЛІМКІН

ФОНД?? НАТО ПОЧНУТЬ ДОПОМАГАТ?? УКРАЇНІ З КІНЦЯ РОКУ - КЛІМКІН

2014-10-09 15:32:35

ФОНД?? НАТО ПОЧНУТЬ ДОПОМАГАТ?? УКРАЇНІ З КІНЦЯ РОКУ - КЛІМКІН

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/fondi_nato_pochnut_dopomagati_ukraiini_z_kintsya_roku___klimkin_1979412

 

Реалізація проектів у рамах чотирьох започаткованих НАТО трастових фондів із надання допомоги Україні розпочнеться до кінця цього року або на початку наступного.

 

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами зустрічі з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом у середу в Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

 

«Деякі фонди вже готові для практичної співпраці. Загалом їх є чотири. Певні внески будуть ще до кінця цього року. Але всі трастові фонди, як ми очікуємо, зможуть запрацювати до кінця цього року або на початку наступного», - сказав він.

 

Міністр уточнив, що на сьогодні деякі країни мають зробити додаткові внески до проектів, перелік яких у рамках кожного фонду зараз визначається.

 

«Наприклад, у сфері кібернетичної безпеки у нас є кілька проектів, а у сфері зміцнення логістики українських Збройних сил наші наміри є, звичайно, ширшими», - зауважив Клімкін.

 

На саміті в Уельсі глави держав і урядів країн-членів НАТО підтримали започаткування чотирьох трастових фондів із допомоги Україні у сферах соціальної адаптації військовослужбовців, кібербезпеки, організації зв'язку та логістики.

 

Клімкін у Брюсселі також заявив, що Україна розпочинає підготовку дорожньої карти, яка має у короткостроковій перспективі значно підвищити рівень оперативної сумісності з НАТО.

 

«Зараз для нас відкривається програма зміцнених можливостей, яка відкрита тільки для п'яти особливих союзників НАТО. Ми почали підготовку дорожньої карти і, сподіваємося, що на цьому шляху ми досягнемо успіхів вже у короткостроковій перспективі», - заявив глава українського МЗС.

джерело: Укрінформ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар