Оприлюднено список "політичних перевертнів", що йдуть до ВР

Оприлюднено список "політичних перевертнів", що йдуть до ВР

2014-09-27 19:02:51

Тих, хто був причетний до корупційних схем або голосував за диктаторські закони 16 січня
26 ВЕРЕСНЯ, 20:02
7072
0

фото: chesno.org

 

Активісти громадського руху "Чесно" склали список кандидатів, які балотуються на майбутніх виборах до Верховної Ради й були причетні до корупційних схем або голосували за диктаторські закони 16 січня, що призвели до кровопролиття та людських жертв на Майдані, пише Тиждень.ua.

У "чорний список" потрапили представники всіх політичних сил. Наприклад, Михайло Добкін і Нестор Шуфрич ("Опозиційний блок"), Сергій Тігіпко і Таріел Васадзе ("Сильна Україна"), Людмила Денисова ("Народний фронт"), Ярослав Дубневич (Блок Порошенка) та інші. 

Не оминули увагою цивільні активісти й кандидатів-мажоритарників. Тут особливо звертають на себе увагу колишні "регіонали", які вийшли з партії у переддень виборів. Наприклад, Віталій Грушевський, Сергій Ківалов, Володимир Бандуров – депутати, які голосували 16 січня за закони, урізавши права і свободи громадян, що дозволило силовикам посилити репресії проти протестувальників і призвело до загибелі людей. 

Усього в списках політичних партій і кандидатів, що йдуть на вибори за мажоритарними округами, рух "Чесно" виявив 77 фігурантів антикорупційних розслідувань і 55 депутатів, які підтримали своїм голосуванням режим Януковича.

Повний список депутатів можна знайти на сайті громадянського руху "Чесно".

джерело: ТВІ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар