Гомін Галичини
УКРАЇНА ЗАОЩАД??ЛА МІЛЬЯРД НА Ч??НОВН??КАХ

УКРАЇНА ЗАОЩАД??ЛА МІЛЬЯРД НА Ч??НОВН??КАХ

2014-10-09 15:41:05

УКРАЇНА ЗАОЩАД??ЛА МІЛЬЯРД НА Ч??НОВН??КАХ

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ukraiina_zaoshchadila_milyard_na_chinovnikah_1979344

На першому етапі адміністративної реформи, яка почалася в квітні, скоротили  27 тисяч працівників центральних органів виконавчої влади і завдяки цьому видатки державного бюджету вдалося скоротити на 1 мільярд гривень.

Про це на брифінгу в Кабінеті Міністрів  повідомив голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, передає кореспондент Укрінформу.

«Перший етап було розпочато з перших днів роботи Кабінету Міністрів. У квітні було ухвалено постанову, згідно якої гранична чисельність центральних органів виконавчої влади була скорочена на 10 відсотків. На сьогодні ця постанова реалізована. Станом на сьогодні скорочено понад 27 тисяч державних службовців. Якщо взяти еквівалент Державного бюджету - ця цифра сягнула 1 мільярда гривень. Це видатки, які спрямовувалися на оплату праці, заохочення, матеріальне стимулювання державних службовців», - сказав Ващенко.

За його словами, скорочення найменше зачепило силовий блок - Міністерство внутрішніх справ та Міноборони з огляду на ситуацію в країні.

Водночас деякі інші органи виконавчої влади перевищили встановлений урядом показник. Зокрема в Державній пенітенціарній службі скоротили понад 15% працівників, в Міністерстві соціальної політики та Укрдержреєстрі - понад 12%. Більш ніж на 10% скорочення відбулися у Державній фінінспекції та Мінвуглепромі.

Скорочення відбулось і в місцевих органах влади, хоча постанова їх прямо не стосувалася.

джерело: Укрінформ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар