У місті Трускавець адміністрація санаторію і внутрішньо переміщені вшанували Основний Закон України

У місті Трускавець адміністрація санаторію і внутрішньо переміщені вшанували Основний Закон України

2024-07-03 00:18:22

У місті Трускавець адміністрація санаторію і внутрішньо переміщені вшанували Основний Закон України

У п’ятницю, 28 червня 2024 року, з нагоди 28 річниці прийняття Конституції України у Трускавецькому санаторії «Батьківщина» відбувся урочистий захід для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у санаторії.

Адміністрація санаторію разом із внутрішньо переміщеними жертвами військової агресії росії проти України вшанували Основний Закон України, що стоїть на сторожі прав і свобод кожного громадянина України.

Розпочав захід двічі дипломант Всеукраїнського літературного конкурсу «Pro Patria!», поет Юрій Гарник. Автор низки збірок власних творів поезії зачитав вірші на патріотичну тематику, зокрема твори: «Душа болить за Україну», «Подяка воїнам Батьківщини», «Бігли коні», «Порада», «Я повертаюся додому», «Стоїмо на землі ми своїй».

Чудова поезія линула у залі також з уст поетеси Ганни Григор’євої. Жінка приїхала у наш санаторій з м. Оріхово Пологівського району Запорізької області. Поетеса також розповіла про все своє наболіле життя на Сході України.

На присутніх також чекав приємний музичний подарунок: юна учениця Дрогобицької музичної школи Анастасія Лоб виконала на сопілці музичні твори: «Романс» та «Полька».

Урочистий захід тривав понад годину. Слухачі радісно аплодували виконавцям творів, адже отримали неймовірну насолоду.

Участь в цьому заході також взяли соціальні працівники, психологи санаторію «Батьківщина».

Адміністрація Санаторію щиро привітала всіх з Днем Конституції України та побажала вам непохитної віри у Перемогу, у краще майбутнє, багато радостей у житті! Цінуйте кожну прожиту мить!

Висловлюємо щирі подяки поетам Юрію Гарнику та Григор’єві Ганні за натхненну годину у нашому санаторії, а також талановитій Анастасії Лоб за подарований всім гарний настрій! З повагою, адміністрація ДНП «Трускавецький санаторій «Батьківщина».

Участь у вшануванні Дня Конституції взяла таакож Ганна Баневська - головна редакторка газети «Гомін Галичини», яка щиро вдячна Галині Кітраль – заступниці директора санаторію «Батьківщина» за запрошення і дружній прийом.

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар