Гомін Галичини
Англомовні навички публічних службовців: Проєкт “Eng4PublicService2.0”

Англомовні навички публічних службовців: Проєкт “Eng4PublicService2.0”

2024-04-10 10:05:10

Англомовні навички публічних службовців: Проєкт “Eng4PublicService2.0”

Розклад подій на 10 квітня 2024:Англомовні навички публічних службовців: Проєкт “Eng4PublicService2.0”

Розклад пресподій в Українському кризовому медіа-центрі
на 10 квітня 2024 року


11:00, Англомовні навички публічних службовців: Проєкт “Eng4PublicService2.0”. Мета проєкту – посилення мовних спроможностей публічних службовців та підвищення їх рівня володіння англійською мовою. 
⦁ Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби 
⦁ Девід Біш, керівник академічних програм EF
⦁ Вячеслав Штучний, керівник Апарату Верховної Ради України (онлайн)
⦁ Людмила Сугак, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції  
⦁ Інна Ящук, державний секретар Міністерства внутрішніх справ України 
⦁ Людмила Дараган, державний секретар Міністерства оборони України 
⦁ Євгеній Капінус, Голова правління Пенсійного фонду України 
⦁ Олексій Голубов, координатор групи координаторів з питань інституційних реформ Координаційного центру з питань забезпечення взаємодії з КМУ Офісу Президента України.
Детальніше
 
Увага! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому


Пресцентр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.

Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
 
цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар