Гомін Галичини
Зміни починаються з себе: Про віру в самого себе у новому синглі співачки YAROSA BURNOS

Зміни починаються з себе: Про віру в самого себе у новому синглі співачки YAROSA BURNOS

2023-11-10 06:10:28

Зміни починаються з себе: Про віру в самого себе у новому синглі співачки YAROSA BURNOS

Українська співачка YAROSA BURNOS презентує черговий англомовний трек про мотивацію Redemption.

 

Сингл Redemption про те, що в кожного є шанс змінити світ, просто потрібно пам'ятати, що всі зміни починаються з самого себе. Найкраща і найсильніша підтримка — це віра в самого себе, але водночас, це і найскладніший шлях. Тому віримо в себе та змінюємо свій внутрішній світ на краще.

 

“В кожній стрічці пісні я впізнаю свій шлях. Коли живеш мрією і просто не можеш заспокоїтись доки її не втілиш в реальність. На це можуть піти роки, але кожен день особливий, тому що він тебе наближує до мети. І тільки так формується сила особистості”, — розповідає YAROSA BURNOS.

 

Redemption — це змістовний текст, стильний поп з елементами future base, які складають потужну комбінацію для привернення уваги вух слухачів.

 

Опускаються руки? Ціль від тебе віддаляється? Знайди в собі сили рухатися далі та змінити себе зсередини. Пам’ятай, що тільки за власним бажанням ти зможеш впоратися зі своїми страхами, депресіями та бажаннями. Музична психологія від YAROSA BURNOS, чудова можливість знайти свої сенси в музиці.

 

“Кожен, хто стомився йти до своєї цілі в даній пісні може почути підтримку і мотивацію не зупинятися”, — доповнює співачка.

 

Нагадуємо, що нещодавно співачка презентувала R&B-сингл MOTIVE — історія про шлях особистості до успіху, коли складно сказати, якою ціною кожен досягає своєї мети, особливо, як тільки бачиш перед собою самодостатню реалізовану особистість.

 

YAROSA BURNOS в Instagram: https://www.instagram.com/yarosa_burnos/

 

Redemption в YouTube: https://youtu.be/ygYIYdT0Q9Q

 

Redemption на цифрових платформах: https://bfan.link/redemption-3

Serhii Martynenko


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар