440 ветеранських бізнесів отримали фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду

440 ветеранських бізнесів отримали фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду

2023-10-12 17:46:07

440 ветеранських бізнесів отримали фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду

10 жовтня, 12:32

440 ветеранських бізнесів отримали фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду Мінветеранів 

Великі фермерські господарства і маленькі кав’ярні, агродрони і ветеранські видавництва, майстерні іграшок, реабілітаційні центри і навіть промислове виробництво БПЛА — це лише невеликий перелік тих 440 напрямків ветеранських бізнесів, які отримали фінансову підтримку Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Свою діяльність Фонд розпочав у лютому 2022 року. Перши проєкт на підтримку ветеранського бізнесу “20 тисяч” запустили уже на початку літа 2022 року. А першу велику конкурсну програму Варто — 5 вересня 2022 року. Станом на сьогодні за цими програмами підтримку отримали 440 ветеранських бізнесів на загальну суму 121,9 млн грн. І ця сума росте з кожним днем. 

Майже в кожній області України є ветеранські підприємства, які зростають завдяки підтримці УВФ. 

Зокрема по кількості переможців за великими конкурсними програмами Варто лідирують: Київ та Київська область — 53, Вінницька — 17, Харківська — 16, Львівська — 14, Полтавська — 13, Івано-Франківська — 9 , Дніпропетровська — 7, Черкаська — 6. А Сумська, Одеська та Волинська області мають по 5 ветеранських бізнесів-переможців, Тернопільська та Рівненська — 4, Житомирська та Хмельницька — 3, Миколаївська — 2, а Запорізька, Кіровоградська та Чернівецька по 1.

По напрямках ветеранського бізнесу першість мають сфери агропромислового та оборонно-промислового комплексу, харчова промисловість, освітня та видавнича справи, легка промисловість, енергетика та інші.

Станом на сьогодні Український ветеранський фонд Мінветеранів провів уже 7 конкурсних програм, перемігши в яких ветерани, члени їхніх родин, члени сімей полеглих захисників і захисниць, отримували від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень. 

Незабаром УВФ оголосить ще дві програми Варто на підтримку громадських організацій, що працюють з ветеранами, та на підтримку ветеранських бізнесів. 
Стежити за анонсами можна на офіційному сайті: https://veteranfund.com.ua/contests/#2023 


 

За більш детальною інформацію звертайтеся на електронну адресу відділу комунікацій УВФ:  press.uvf@gmail.com або за номером телефону: +3 8 (097) 177 09 39 (Аліна Карбан, керівниця відділу комунікацій УВФ).

ця публікація розміщена для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар