За рік 361 ветеранський бізнес отримав підтримку від Українського ветеранського фонду Мінветеранів

За рік 361 ветеранський бізнес отримав підтримку від Українського ветеранського фонду Мінветеранів

2023-09-06 23:33:57

За рік 361 ветеранський бізнес отримав підтримку від
Українського ветеранського фонду Мінветеранів

Рівно рік тому, 5 вересня 2022 року, Український ветеранський фонд  запустив на той час найбільшу програму підтримки ветеранського бізнесу — “Варто”.

Сума фінансування тоді становила від 500 тисяч до 1 мільйона гривень. Цього року вона виросла до 3 мільйонів грн. Це одна з найбільших програм підтримки ветеранського підприємництва в Україні.

Станом на 5 вересня 2023 року Український ветеранський фонд Мінветеранів провів 7 конкурсів. І зараз на рахунку УВФ — 361 підтриманий підприємницький проєкт, з них — 133 — це саме переможці програм “Варто”, що отримали наразі понад 73 млн грн підтримки та 228 бізнеси, що отримали відшкодування у сумі до 20 тисяч грн на загальну суму — 4,3 млн грн. 

"Від самого запуску ми були впевнені, що ветерани можуть все. Зможуть не лише відновити, розпочати чи розвинути свій бізнес, а й масштабувати його, переформатувати під потреби армії", — коментує Виконавча директорка Українського ветеранського фонду Мінветеранів
Наталія Калмикова. 

Детальніше: https://veteranfund.com.ua/ 

оригінал статті натисни тут:

 

ця публікація розміщена для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар