Навколо книги із Оленою Даниліною.Відходи тваринницьких ферм та забруднення довкілля.Фільм "Ірпінь"

Навколо книги із Оленою Даниліною.Відходи тваринницьких ферм та забруднення довкілля.Фільм "Ірпінь"

2023-09-06 08:23:22

Навколо книги із Оленою Даниліною.Відходи тваринницьких ферм та забруднення довкілля.Фільм "Ірпінь"

Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі
на 6 вересня 2023 року


12:00, брифінг "Навколо книги: розмова із Оленою Даниліною"
Олена Даниліна, філологиня, письменниця, викладачка, тренерка освітніх програм, казкова терапевтиня та авторка книги "Школа янголів".
Ігор Стамбол, модератор, координатор прес-центру Українського кризового медіа-центру.
Детальніше

13:30, панельна дискусія "Відходи тваринницьких ферм та забруднення довкілля: місцева проблема р. Псел на Полтавщині чи всієї країни?"
Світлана Неіленко, депутатка Омельницької сільради.
Тетяна Тимочко, голова Всеукраїнської екологічної ліги.
Марія Бєлкіна, керівниця відділу сільського господарства, Екодія.
Віталій Жук, головний спеціаліст відділу охорони та відтворення водних ресурсів та морських екосистем Міндовкілля (онлайн).
Дмитро Воскобійник, заступник начальника управління-начальник відділу державної санітарно-епідеміологічної експертизи та надання послуг Управління держаного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби (онлайн).
Анатолій Оперчук, завідуючий відділом факторів виробничого та навколишнього середовища Центру громадського здоровʼя МОЗ України (онлайн).
Модератор - Володимир Білоконь, проектний менеджер Команди підтримки реформ Міндовкілля
Детальніше

17:00, Показ першого фільму "Ірпінь" з циклу "Моя війна"
Детальніше

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці , YouTube-каналі та сайті УКМЦ.

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги пряма трансляція припиняється


Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа задля наближення перемоги України у війні росії проти України

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар