Гомін Галичини
Розклад подій на 23 серпня 2023:

Розклад подій на 23 серпня 2023:

2023-08-22 21:29:53

Розклад подій на 23 серпня 2023:

День Незалежності. Як змінилась реабілітація військових з ампутаціями. Політичні репресії комуністичного режиму

Розклад прес-подій в Українському кризовому медіа-центрі
на 23 серпня 2023 року


10:00, брифінг "День Незалежності: історія та символізм в умовах війни"
Юрій Костенко, народний депутат ВР України 1- 4 скликань, Міністр охорони навколишнього середовища (1992-1995 рр.) та Міністр екології та ядерної безпеки (1995-1998 рр.), кандидат технічних наук.
Василь Костицький, народний депутат ВР України I, II, III скликань, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України.
Ігор Пінчук, Координатор акції Ланцюг Єдності.
Ігор Стамбол, модератор, координатор прес-центру Українського кризового медіа-центру.
Детальніше

12:00, брифінг "Кава з Трощинською. Як змінилась реабілітація військових з ампутаціями"
Вадим Свириденко, Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників бойових дій.
Тетяна Трощинська, головна редакторка Громадського радіо.
Детальніше

13:30, тематична лекція "Політичні репресії комуністичного режиму в радянській Україні: наслідки для сучасної України"
Роман Подкур, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, голова Національної комісії з реабілітації.
Модератор: Євген Костюк, кандидат історичних наук, головний спеціаліст відділу обліку та збереження місць пам’яті Українського інституту національної пам’яті.
Детальніше

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці , YouTube-каналі та сайті УКМЦ.

Увага! У разі оголошення повітряної тривоги пряма трансляція припиняється


Прес-центр Українського кризового медіа-центру розташовано у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик 2), 2-й поверх. Телефони гарячої лінії +380 99 720 22 16електронна адреса press@uacrisis.org. Дізнайтеся більше на сайті Центру www.uacrisis.org, а також у соціальних мережах YouTubeTwitterFacebookTelegram.


Український кризовий медіа-центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків із громадськістю. Завдання УКМЦ – надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені.
оригінал статті натисни тут:
цей інформаційний лист розміщено для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність медіа задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар