Гомін Галичини
АНОНС: Американсько-український ветеранський міст:

АНОНС: Американсько-український ветеранський міст:

2023-08-19 08:12:29

АНОНС: Американсько-український ветеранський міст:

АНОНС: Американсько-український ветеранський міст:
обмін досвідом


Шановні журналісти, запрошуємо Вас 21 серпня о 12.00 на презентацію організації "Американсько-український ветеранський міст (US-Ukraine Veterans Bridge)". Це перша у світі організація, створена американськими ветеранами для підтримки українських ветеранів. 

Її створили американські ветерани, які розуміють складність повернення до цивільного життя після війни. І готові допомагати своїм досвідом Україні. 

Ми запрошуємо журналістів як на захід, так і поспілкуватися особисто

Захід пройде 21 серпня, 12:00, Медіацентр Україна-Укрінформ (вулиця Богдана Хмельницького 8/16).

Для особистого інтервʼю просимо звернутися за номером телефону (whatsApp, telegram): 097 177 09 39, Аліна Карбан.

Спікери на заході 21 серпня:

 • Джордж Чунінг (George Chewning) — американський ветеран, виконавчий директор Американсько-українського ветеранського мосту, колишній співробітник Білого дому з питань інновацій.
 • Вільям Аттіг (William Attig) — американський ветеран. виконавчий директор Ради Спілок Ветеранів (Union Veteran Council), член Американсько-українського ветеранського мосту.
 • Денніс Ді Джей Скелтон (Dennis DJ Skelton) — американський ветеран, співзасновник Paradox Sports, член  Американсько-українського ветеранського мосту.
 • Корі Байтроу (Cory Bythrow) — керівник апарату Американської федерації державних службовців, член  Американсько-українського ветеранського мосту.
 • Ліндсі Черч (Lindsay Church) — американський ветеран, співзасновник та виконавчий директор Ветеранів меншин Америки (Minority Veterans of America), стратегічний радник Американсько-українського ветеранського мосту
 • Володимир Лагута — український ветеран, чинний військовослужбовець, полковник, Голова правління Громадської Спілки “Рух ветеранів України”.
 • Дмитро Шатровський — український ветеран, чинний військовослужбовець, керівник  Всеукраїнської Громадської організації «Ветеранське Братерство».
 • Катерина Приймак — ветеранка, заступниця голови ГО «Жіночий ветеранський рух».

Під час заходу спікери обговорять питання: 

 • Яким чином відбуватиметься співпраця в рамках Американсько-українського ветеранського мосту?
 • Які задачі та цілі ставить перед собою проєкт Американсько-українського ветеранського мосту?
 • Які рішення організація пропонує для українських ветеранів та членів їхніх родин вже зараз?
 • Чи планується залучення нових партнерських організацій до цієї ініціативи?

ВАЖЛИВО: вхід лише за реєстрацією: https://forms.gle/UYa7X4SmikhUyDq27 

Довідково: 

Американсько-український ветеранський міст (US-Ukraine Veterans Bridge) — це коаліція провідних ветеранських організацій США та правозахисників, об’єднаних спільною справою для підтримки ветеранської спільноти України, яке починає розвиватися. 

У партнерстві з Українським ветеранським фондом Мінветеранів Міст об’єднує американських та українських ветеранів, керівників і експертів із питань охорони здоров’я ветеранів, пільг, освіти, працевлаштування, реінтеграції та у справах сім’ї/опікунства.

З моменту повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року кількість чинних військовослужбовців в Україні зросла до 1,2 мільйона. І це число продовжує зростати з кожним днем. 

За оцінками, до кінця війни понад 5 мільйонів українців належатимуть до ветеранського середовища та потребуватимуть допомоги.

Маючи обмежений час і ресурси, щоб зосередитися на чомусь іншому, окрім війни, Україна розраховує на партнерів, щоб запозичити їхні знання та досвід заради благородної справи забезпечення кращого майбутнього для українських ветеранів та їхніх сімей.

Організація прагне задовольнити цю потребу і співпрацювати з українськими колегами, щоб побудувати ефективну систему ветеранських послуг.

цей інформаційний лист розміщений для медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар