Гомін Галичини
Нові можливості для українських МСП:

Нові можливості для українських МСП:

2023-07-22 23:17:15

Нові можливості для українських МСП:

21.07.2023 

коучинг з електронної комерції від EU4Digital

Малі та середні підприємства (МСП) в Україні запрошуються подати заявку на підтримку участі в програмі консультаційного центру електронної комерції EU4Digital. Після успішної початкової співпраці між EU4Digital Facility та  Центром міжнародної торгівлі (ITC) для підтримки цих заходів, організації раді оголосити про відновлення співпраці. В результаті ще 11 українських компаній отримали нову можливість скористатися тренінгами та консультаціями з електронної комерції.  

Перший  набір із 30 учасників розпочав програму консультаційного центру електронної комерції в квітні і зараз успішно завершив діяльність. До них увійшли МСП з Молдови, Грузії, Азербайджану та Вірменії, а також п’ять з України. Пізніше в квітні  було відібрано ще п'ять українських МСП з числа первинного пулу претендентів. Їхню участь підтримав ITC за фінансової підтримки уряду Японії в рамках співпраці з EU4Digital.

У програмі консультаційного центру електронної комерції ці компанії навчилися зареєструватися та почати продавати на ринках ЄС. У результаті багато з них успішно зареєструвалися, виклали продукти та досягли своїх перших продажів. 

Наступні 11 малих і середніх підприємств, які скористаються підтримкою EU4Digital та ITC, відбираються саме з України. Основна увага приділяється високомотивованим компаніям, які готові почати продавати на ринках ЄС протягом найближчих місяців.  

Консультаційний центр електронної комерції: 

  • Проведіть чотири групові тренінги, які охоплюють конкретні теми електронної комерції та вибрані ринки;
  • Надання аудіо/відео/письмових індивідуальних консультацій (5 годин на компанію);
  • Охоплюйте такі ринки: Amazon, eBay, Etsy, Zalando, Pigu, Allegro, OTTO, Bol і Kaufland. 

Після тренінгів українські МСП-учасники зможуть:

  • Зареєструватися на міжнародних ринках (як зазначено вище) і створити сторінки продуктів;
  • Вибирайте правильні продукти для електронної комерції та розробляйте відповідні маркетингові стратегії;
  • Ефективно адмініструвати та обслуговувати клієнтів через їхні облікові записи на торгових майданчиках;
  • Використовуйте логістичні можливості, які надає ринок;
  • Зрозуміти причини блокування облікового запису/продукту;
  • Знайдіть рішення для виникаючих юридичних, податкових, логістичних та інших проблем, пов’язаних з електронною комерцією.

Як застосовувати

Якщо ваша компанія є українським МСП і має право скористатися цією спеціальною можливістю навчання в консультаційному центрі електронної комерції, подайте  заявку за допомогою онлайн-форми за посиланням. 

Кінцевий термін подання заявок –  31 липня 2023 року о 16:00 CEST  (за брюссельським часом).

Подальша інформація 

Консультаційний центр електронної комерції потоку EU4Digital eTrade підтримує здатність МСП у регіоні Східного партнерства (Східного партнерства) вести цифрову торгівлю та розширювати свої продажі. Кінцевою метою є розширення масштабів для більшої кількості МСП Східного партнерства та підтримка збільшення на 50% транскордонної електронної комерції ЄС-Східне партнерство. 

Партнерство між ITC та EU4Digital допоможе розкрити потенціал електронної комерції для більшої кількості підприємств в Україні, використовуючи цифрові технології, щоб допомогти їм вийти на нові ринки та підвищити свою конкурентоспроможність під час продажу клієнтам із ЄС. Залучення ITC також підкреслює потенціал співпраці між великими міжнародними організаціями та фінансованим ЄС EU4Digital Facility для сприяння економічному зростанню та розвитку в регіоні Східного партнерства. 

Дізнайтеся більше про  консультаційний центр електронної комерції EU4Digital і  eTradeдіяльності.

оригінал статті натисни тут:

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні задля наближення перемоги України у війні росії проти України

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар