Гомін Галичини
Селище Гніздичів. Шаховий кубок «Бабин Яр»

Селище Гніздичів. Шаховий кубок «Бабин Яр»

2021-11-01 00:00:57

Селище Гніздичів. Шаховий кубок «Бабин Яр»

Селище Гніздичів. Шаховий кубок «Бабин Яр».

«Історія вчить, що нічого не вчить»

Хроніка подій

 

Життя, немов борня на шахівниці. Хід за ходом люди кров’ю і потом пишуть історію України і повертають незалежність від усіх поневолювачів. Це наша земля! Відчайдухи з гарячими головами і ризиканти-сміливці діють під гаслом: «Хоч по трупах наперед ступати, ні на крок не вертатися взад». Селище. Шаховий клуб – це колишня жидівська садиба. Саме тут починався «Бабин Яр». 39-45 р.р. Московсько-німецька окупація. Люди–кати, люди-холуї і люди-жертви, - а над ними режими воєнно-політичних влад. Смерть шастає царинами і ріже, дусить, знущається… Польща впала. Москалі і німці знищують поляків і українців. Жиди ховаються від гітлерівської масакри. Осанна Богу!

46р. – голодомор. Лаври Герострата! 41-56 р.р. Воля або смерть. Бандерівці і націоналісти не здаються. Ні, Ясиру! Україна – криївка… «Смерть, смерть, смерть катам, Смерть московсько-жидівській комуні». До зброї, козаче! Дві карально-репресивні дивізії НКВС і керівництво двох мазохістів-мучителів нені України Берія і Жуков касили людей, чинили Каїнове діло аж до 1956 року: «Всіх на заслання, всі колабористи». Півтора мільйона парафіянів вивезли на Сибір, в Казахстан, … як худобу, як тяглову скотину. Холод, морок, тьма! Один мільйон простолюду і інтелігенції стратили, сотні тисяч втекли і створили діаспори за кордоном. Назад дороги нема. Де зараз цвіт націй? Хто пан, а хто пропав! Ленін: «Лес рубят, щепки летят…» Сталін: «Стране нужен лес». У Західну Україну перемістили мільйон двісті тисяч переселенців (широка страна моя родная), учити бандерівців: «Как Родину любить».

1917 – 1991 р.р. Новий тип Людини: мавпа – совок з гранатою в руці, а згодом з ядерною зброєю в зубах.

2014 р. Московська гидка личина (Путін) почав третю світову гібридно-енергетичну газову бойню за місце під Сонцем: «Русский Рай». Агресія, м’ясорубка, сварка… Українцям створили умови або-або. Мозок втікає в світове рабство: Євразія, Америка, …обдарована молодь покидає Рідну Землю (заробітчани). Україна в вогні! Зеленський вирішив посадити один мільярд дерев. О-го-го… Ну й апетити! Хід за ходом, хід за ходом – мат.

Резюме. На кордоні Клондайку і Колими, в місті «Нью-Токіо колишнім Дніпро», в ресторані «Кремлівська стіна – сталінські вуса», за столом «Гулагівський борщ» зустрілись два шахісти А і М: «Як там Крим і Донбас?». «Та так собі, … тільки треба трішки прищурюватись».

А було це так:

«Нас різали, стріляли, били, катували

Московські кати москалі.

Ми стерегли державу від клятої навали

І гнали з української землі».

17.Х.2021р.

 Учасник змагань

Михайло Захарків

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар