Голову ГО «Дрогобицький майдан», гвардійця-добровольця Тараса Кучму та ряд активістів,

Голову ГО «Дрогобицький майдан», гвардійця-добровольця Тараса Кучму та ряд активістів,

2014-11-10 18:22:33

Голову ГО «Дрогобицький майдан», гвардійця-добровольця Тараса Кучму та ряд активістів,

Голову ГО «Дрогобицький майдан», гвардійця-добровольця Тараса Кучму та ряд активістів, які чітко своєю дією позиціонують себе як небайдужі люди, громадські активісти, в Дрогобицькій мерії чомусь такими не вважають. Ба більше, називають їх «скандальними особами».

Це випливає з прес-релізу, надісланого Дрогобицькою міською радою щодо засідання виконкому, яке мав намір провести екс-секретар ради Тарас Метик.

 Подаємо повністю:

«Відбулося засідання виконкому

У четвер, 6 листопада, відбулося засідання виконкому Дрогобицької міської ради.

Попередні два засідання були зірвані окремими членами виконкому, оскільки ті не погоджувалися ні з рішенням суду, ані з розпорядженням міського голови про поновлення Тараса Метика на посаді секретаря міської ради та введенням його до складу виконкому, що дає право Тарасу Метику головувати на засіданнях.

Цього разу теж не обійшлося без конфлікту. Окремі члени виконкому, яких обрали від ГО «Майдан», вимагали, аби Тарас Метик не головував на засіданні, тому на їхні закиди, секретар міської ради спокійно і виважено, задля вирішення важливих питань для міста та громади, які не вирішувалися через блокування роботи виконкому, доручив головувати на засіданні першому заступнику — Івану Даціву.

Однак, конфлікт продовжили особи, які знаходилися в залі засідання, позиціонували себе як громадські активісти та представники громади,— Тарас Кучма, Леся Лисак, Мирослав Лужецький. Своїми вигуками, та образами на адресу влади вони перешкоджали початку роботи виконкому. Наголошуємо, що група даних осіб, за останній період, неодноразово перешкоджають роботі сесії та окремих відділів, оскільки їхні візити в міську раду спрямовані на породження конфліктів, погрози посадовим особам та державним службовцям, а загалом — вносять деструктив у роботу міської ради.

Проте, після того, як скандальні особи покинули залу, виконком розпочав роботу.

Члени виконкому заслухали та затвердили звіт про оздоровлення дітей у літній період, соціальні та житлово-побутові питання, проголосували за встановлення нових дорожніх знаків, розглянули і затвердили господарські питання, нові правила встановлення огорожі в місті, порядок організації викладання предмету «Захист вітчизни та військово-патріотичне виховання» для учнів старших класів та інші питання. Щодо фінансового звіту з бюджету міста за останні 9 місяців, то це питання члени виконкому не затвердили, оскільки вважають, що заслуховувати потрібно відповідальних усіх органів, що контролюють повноту надходжень податків, зборів та інших платежів до бюджету, з метою ґрунтовного роз’яснення розбіжностей між плановими та фактичними показниками», - пишуть в мерії.

джерело: МЕДІА-ДРОГОБ??ЧЧ??НА


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар