Гомін Галичини

Обізнаний в своїх правах - значить захищений!

Обізнаний в своїх правах - значить захищений!

2018-08-09 18:35:14

Обізнаний в своїх правах - значить захищений!

         Саме під такою назвою відбувся правопросвітницький захід для дітей учасників АТО та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Організували та провели захід  головний спеціаліст відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Габрівська Софія спільно з директором Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей Оксаною Костишин. 
         Мета заходу полягала у наданні інформації дітям щодо сутності прав, і пов’язаних з ними обов’язків. У здійсненні загального аналізу основних негативних явищ у громаді та суспільстві. Також одним із завдань показати взаємозв’язок негативних явищ із протиправною поведінкою; поглибити знання дітей про свої права.
         Незважаючи на складність обраної теми, дітям в ігровій формі вдалось освоїти інформацію щодо природних та невід'ємних прав кожної дитини.
Також провели ретроспективий аналіз еволюції прав дитини, в результаті якого дітки дізнались, що права дітей не завжди захищались на такому рівні як сьогодні. Діти підмітили, що і сьогодні, на жаль,є країни, де порушують права дітей.
         Всі учасники заходу залюбки брали участь у правовій вікторині.

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар