Сміттєве віче завершилось неочікувано…

Сміттєве віче завершилось неочікувано…

2018-07-29 21:30:22

Сміттєве віче завершилось неочікувано…

Сміттєве віче завершилось неочікувано…

Сьогодні, 29 липня 2018 року у Дрогобичі, на центральній площі біля Ратуші за ініціативою міської влади Дрогобича відбулося велелюдне «Сміттєве віче».

Були на віче і представники ЗМІ: від редакції газети «Гомін Галичини» - Анна Баневська, «Всеукраїнської Газети» - Анна Волошин, сайту «Лайф-Інфо» Вікторія Лишик, ґазети «Майдан» - Леонід Гольберґ, «Галицької Варти» - Олег Дьорка, а також представники телеканалу «news one».

Громада Дрогобиччини зібралася на віче, щоб обговорити питання виходу з штучно-створеної прокремлівськими сепаратистами і колабораціонистами кризи із вивезенням побутового сміття, в якій місто живе вже понад два місяці.

Очікуваний діалог громади з владою не відбувся. Раптово, після виступу мера Дрогобича Тараса Кучми, мікрофон було вимкнено, технічні працівники пояснили, що немає електрики, пошкоджений дріт живлення і тому вимога учасників віче ввімкнути мікрофон і дати змогу присутнім спитати у влади Дрогобича про наболіле не була виконана.

Дивним чином технічні несправності сталися саме після того як чиновники сказали і прочитали всім присутнім все, що вони запланували…

Останнім мав слово мер Дрогобича Тарас Кучма, який скеровує звернення до Уряду та Генпрокурора про те, щоб виконати рішення суду про розблокування полігону у Бронниці вочевидь силовим методом. 

У зв’язку з такими обставинами жодного зрозумілого рішення стосовно питання вивозу сміття з Дрогобича прийнято не було на сьогоднішньому віче ухвалено не було.

Мешканцям Дрогобиччини залишається сподіватись на кращі обставини для себе, хоча з огляду на те, що на віче жодна людина не отримала змогу висловити у мікрофон свою думку щодо накопичених проблем, не складається враження, що дрогобицька влада врахує інтереси всіх груп населення на Дрогобиччині.

Висновок напрошується невтішний: дрогобицька влада займається різного роду маніпуляціями, а не конструктивним вирішенням нагальних проблем міста.

Шановна владо Дрогобича, може варто повернутися до людей обличчям і замилювати людям очі!

власкор  

джерело: ексклюзивно


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар