Спрощена процедура державної реєстрації права оренди земельних ділянок

Спрощена процедура державної реєстрації права оренди земельних ділянок

2018-06-13 17:55:59

Спрощена процедура державної реєстрації права оренди земельних ділянок

Спрощена процедура державної реєстрації права оренди земельних ділянок для сільськогосподарських підприємств, які орендують земельні ділянки у громадян

Ми і надалі у рамках рубрики «Правова допомога»  спільно із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжуємо серію консультативних статей у сфері земельних відносин. Консультацію надає директор цієї установи Марія Николаїшин. 

Статтею 29 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» запроваджено спрощену процедуру державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки, право власності, на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року.

Державна реєстрація похідного речового права на земельну ділянку, право власності на яку виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року, здійснюється одночасно з державною реєстрацією права власності на таку земельну ділянку (крім випадків, коли право власності на таку земельну ділянку вже зареєстровано в Державному реєстрі прав) на підставі заяви про державну реєстрацію прав.

Державна реєстрація права власності на земельну ділянку у разі подання заяви про державну реєстрацію прав набувачем похідного речового права на таку земельну ділянку може здійснюватися без подання заявником документа, на підставі якого виникло право власності, за умови наявності інформації про зареєстровану земельну ділянку в Державному земельному кадастрі та до моменту автоматизованого перенесення до Державного реєстру прав записів (відомостей) про речові права та обтяження на земельні ділянки з Державного реєстру земель.

Нагадуємо, що консультація надана у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО». Детальніше для отримання консультації Ви можете звернутися до бюро правової допоомоги, які на Дрогобичині  працюють з першого вересня 2016 року. Окрім того, у бюро відвідувачі зможуть скористатися такою послугою, як доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Фахівці бюро працюють за адресою:                       м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Трускавець,                 вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00. А Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О.Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8. 00 до 17.00.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар